Jump to content
php.lv forumi

Izvairīšanās no php aizverošā taga


Qued

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

protams, es jau nesaku, ka tas ir xml. es tikai saku, ka specifikaacijaa rakstitis, ka open un close tagi ir jaaraksta. es pat taa aatrumaa uzmetot aci neredzu, ka būtu minēts, ka tie ir "optionāli".

 

un priecāties, ka esi uzrakstījis par diviem simboliem mazāk, arī nav īpaši korekti. tik pat labi pēdējai rindai neliec semikolu un būsi vēl vienu "charakteru ieekonomējis".

 

es neesmu saskāries, ka rakstots šos tagus būtu kāda problēma, tāpēc arī pie tā pieturos. arī no "short tags" izvairos.

 

interesanti kādi ir argumenti, ka tik silti iesaka nerakstīt.

Link to comment
Share on other sites

rpr,

http://php.net/manual/en/language.basic-syntax.instruction-separation.php

Note: The closing tag of a PHP block at the end of a file is optional, and in some cases omitting it is helpful when using include() or require(), so unwanted whitespace will not occur at the end of files, and you will still be able to add headers to the response later. It is also handy if you use output buffering, and would not like to see added unwanted whitespace at the end of the parts generated by the included files.
Link to comment
Share on other sites

šādi vai tādi, fundamentāli nekas taču netiek mainīts/uzlabots.

 

Tak iztēlojies situācija. Web aplikācija. Lapas ģenerēšanas procesā tiek izmantotas demitiem klases, kontroleri un modeļi. Pēkšņi parādās kļūdas paziņojums "headers already sent", tagad meklē, kurā no failiem aiz ?> esi netīšām ielicis atstarpi vai newline. Un tā ir tikai populārākā no kļūdām, kura var rasties lietojot ?>, bet nelietojot šī kļūda nevar rasties.

Tātad uzlabots tiek tas, ka mēs izvairamies no iespējas ielaist vienu no tipiskām kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

codez, es saprotu, par ko tiek runāts. whitespace aiz ?> es pielīdzinu $c++ vietā rakstot ++$c;

 

Atstāt white-space pēc noslēdzošā ?> ir vai nu kļūda vai fīča. Piemēram, esmu programmējis gan ar gan bez noslēdzošā ?> un nekādu problēmu.

 

?> ar white-space un ?> bez white-space ir divas dažādas lietas un viens variants nav labāks par otru. Tāpat kā if($a=$b) un if($a==$b). Jāskatās pašam, ko raksta.

 

Varbūt, ka mans algoritms paredz, ka pie katra PHP faila include izvadītu speisu? Gribi teikt, ka mana implementācija būtu nepareiza, ja es aiz katra noslēdzošā ?> ieliktu speisu?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, ka mans algoritms paredz, ka pie katra PHP faila include izvadītu speisu? Gribi teikt, ka mana implementācija būtu nepareiza, ja es aiz katra noslēdzošā ?> ieliktu speisu?

Un kā tu normālā veidā http headerus nosūtītu klientam, pēc klašu, kontrolieru, modeļu, u/v.c. ielādes?

Link to comment
Share on other sites

Outputa buferēšana palielina lapas ielādes laiku, servera patērēto RAM un CPU, tāda veidā pasliktinot "user experience".

Headeri savukārt praksē tiek gandrīz vienmēr izmantoti, it sevisķi, ja web aplikācija ir ar lietotāju ielogošanos.

 

Šeit jau neviens nestrīdās, ka tava aplikācija nestrādās, ja pieliksi ?>, bet gan par labāko praksi, plusiem un mīnusiem, kas rodas darot vienā vai otrā veidā.

Link to comment
Share on other sites

omg, normāli cilvēki cīnās par varu, naudu, sievietēm, ...

programmētāji lauž šķēpus par to, vai beigās likt ?> vai nelikt ?>

tiklīdz kko var izdarīt gan tā, gan tā, tā sākas milzīgas problēmas :D:D:D

 

no comment

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

omg, normāli cilvēki cīnās par varu, naudu, sievietēm, ...

programmētāji lauž šķēpus par to, vai beigās likt ?> vai nelikt ?>

tiklīdz kko var izdarīt gan tā, gan tā, tā sākas milzīgas problēmas :D:D:D

 

no comment

 

Haha, jā es ar smejos :)

Ai nu beidz, esmu bijis arī fotogrāfu frontē, tur viņi vienkārši drāž pikseļus :D Vai pastāv kāda joma, kur cilvēki nekaujas par sev "svarīgām" lietām? :)

 

Pēc šīs diskusijas tagad nesaprotu, rakstīt turpmāk vai nerakstīt to tagu... Laikam turpināšu rakstīt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...