Jump to content
php.lv forumi

Izvairīšanās no php aizverošā taga


Qued

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Afaik tā ir tikai labā programmēšanas prakse satīrīt aiz sevis visu to, ko esi sācis taisīt (atvēri failu - aizver to, sāki rakstīt <?php - beidz rakstīt ?>).

Precīzi.

 

PHP dokumentācija daudz var ieteikt, autoražotāji arī iesaka ABS izmantot. Tā vietā labāk būtu ieteikuši mācīties programmēt un braukt.

 

Fīčas var būt noderīgas, bet vēl labāk ir nenonākt līdz vajadzībai tās pielietot. Vai spēt tikt galā arī bez tām.

 

PS: Gaidu fīču, kas pieliks aizverošo iekavu, kur parseris neatradīs tās pietiekamā skaitā, kā arī iebāzīs semikolu pirms vietas, kurā konstatēs, ka tāds ir "expected" vai kaut kas cits ir "unexpected".

Link to comment
Share on other sites

[..]

PS: Gaidu fīču, kas pieliks aizverošo iekavu, kur parseris neatradīs tās pietiekamā skaitā, kā arī iebāzīs semikolu pirms vietas, kurā konstatēs, ka tāds ir "expected" vai kaut kas cits ir "unexpected".

 

Ļoti ceru, ka tāda diena nepienāks.

 

Tas drīzāk būtu IDE's pienākums, nevis pārsera pienākums mēģināt uzminēt, ko lietotājs ir iedomājies...

Link to comment
Share on other sites

.. autoražotāji arī iesaka ABS izmantot. Tā vietā labāk būtu ieteikuši mācīties programmēt un braukt.

 

Kavacky, nebrauc nu auzās. Tam nav pilnīgi nekāda sakara ar mācēšanu/nemācēšanu programmēt. Tā ir tīra katra programmētāja izvēle starp abiem korektiem variantiem, balstoties uz savu pieredzi un savu argumentāciju.

 

Kas attiecas uz ABS - te nu tu pilnīgas glupības bārsti - acīmredzot tev nav sanācis izbaudīt dzīvē Alņa testu uz mēreni slidena ceļa :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan, es līdz šim vienmēr esmu lietojis ?> un nav ar to bijušas problēmas man.

Ja arī ko include()/require(), kur tad tur ir tā problēma?

Ja es visus aizveru kā pienākas, man ir pooofiiiig!

Jeb jaunākās PHP versijās tas būs jau kā kļūda un es dabūšu vārnu?

Link to comment
Share on other sites

Kavacky, nebrauc nu auzās.

Tā šerpāk paspruka, bet ar to fikso salīdzinājumu bija domāts tā, ka ikdienas situācijās labāk būtu vērot ceļu, ievērot distanci utt, nevis pie katras tantes uz pārejas likt pa nažiem un ar bremžu pedāli līdz grīdai apstūrēt apkārt, un priecāties, cik forši brauc, jo visi dzīvi. Alnis jau ir exception, un tad arī rīcība attiecīga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...