Jump to content
php.lv forumi

Cik saņem PHP programmētāji


freak

Recommended Posts

Cik saņem vidēji web programmētāji? Varbūt kāds varētu padaīties savā pieredzē? Cik jūsu prāt vajadzētu saņemt?

Es personīgi esmu strādājis darbiņus par 200-400Ls menēsi. Zinu dažus, kas vergo par ~150 un dažus, kas pelna pie 1000.

Bieži esmu saskāries, kur piedāvā algu 150-200ls par mēnesi 40h. Manuprāt tas ir ļoti maz. Tad jau labāk veikalā par pārdevēju strādāt vairāk var saņemt un nav jālieto brains

Edited by freak
Link to comment
Share on other sites

Principā attalgojums ir atkarīgs no tā, cik kvalitatīvi un galvenais, cik ātrā laikā, tu spēj veikt konkrētu uzdevumu.

Ja darba devējs redzēs, ka tu darbu dari ātri un labi, tad viņš būs spiests domāt par lielāku attalgojumu...

 

Neviens tak neliedz tev pieteikties uz amatu, kur sola 1000Ls mēnesī, tur vienīgais kavēklis varētu būt tavas spējas...

 

 

un jā, darba algas izpaušana ir ar darba līgumu aizsargāta :)

Link to comment
Share on other sites

Es nutik pirmo mēnesi būšu nostrādājis kā web programmētājs, nu pieredze man ir maza un paralēli man ir skola, tātad sanāk strādāt tikai brīvā laikā un laikam šomēnes būs bik pāri simts latiem. Uzskatu, ka tas ir maz, bet ja rēķina, ka pagaidām pieredzes man ir maz, tad pagaidām varu iztikt. Bet kad jutīšos tā, ka zinu daudz un māku pilnīgi visu ko no manis prasa, tad arī skatīšos uz kaut ko lielāku!

 

Domāju, ja strādā pilnu slodzi, tad vajadzētu būt vismaz ~350 Ls uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

incanta tev ticība cilvēcē

nu ja tu būsi nozīmīgs uzņēmumam, tad ar to var šantažēt, jo labu speciālistu atrast ir ļooooti grūti (tas neattiecas uz programmētājiem, kas saka, ka visu zin, visu māk)

 

man pagaidām šāda rīcība neies cauri :)

Link to comment
Share on other sites

Manupraat, ir normaali, ka programmeetaajs pelna 150 Ls saakumaa, jo kaa jau teicu vienaa citaa teemaa, ar sho summu pagaidaam veel var Riigaa izdziivot!

Tas ir taapeec, ka programmeetaajam ir jaapieraada sevi un jaaattiistas, peec paaris gadiem, ja viss iet normaali, summai vajadzeetu buut jau, nu teiksim kaadiem 600 Ls :)

Link to comment
Share on other sites

nez, nez, Venstspilī tirgus ir specifiskāks, un ar tīru php droši vien nevarētu pirmajā gadā sākt kāst tādas naudas, unless kaut kur piehaltūrēt

 

nb: piezīme piehalturētājiem - precīzi paskaidrojiet uzdevuma devējiem kādu summu gribāt "uz rokām". Webošanā pieņemts nosaukt cenas bez nodokļiem, darbdevēji no savas puses saprot kā ar - un beigu beigās varat saņemt pat mazāk nekā 1/4 no līgumā noteiktās summas.

 

 

dammit, pēdējā laikā Ventspils nemāku uzrakstīt pareizi

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Manupraat, ir normaali, ka programmeetaajs pelna 150 Ls saakumaa, jo kaa jau teicu vienaa citaa teemaa, ar sho summu pagaidaam veel var Riigaa izdziivot!

nu nu... Par tādu summu var izdzīvot, ja nav jāmaksā par dzīvokli, elektrību, internetu un jāēd 100% par savu naudu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...