Jump to content
php.lv forumi

Pārdodas sms veikals!


xmas12

Recommended Posts

Mašīna ir tikai prieks ziemas priekiem, nejau priekš braukāšanās pa pilsētam, un metālūšņos vins maksā 30 ls , vinai pat 400 kg smaga nav!

viņam ir taisnība. melnais metāls ir pa 6 sant/kg, līdz ar to 400 * 0.06 = 24 Ls

metāllūžņos sanāk vairāk (~30 Ls) tāpēc, ka tur ir kkas arī no alumīnija un citiem vērtīgākiem metāliem, turklāt dažām detaļām ir atsevišķa cena, piemēram, akumulators pa ~5 Ls, utt

taču vēl ir jāierēķina darbs, lai izjauktu mašīnu un tur tiešām paliktu tikai metāls (metāllūžņi). tā ka tas cipars ir reāls

 

un sētas puikas jau zinās, kā saremontēt jebkurus metāllūžņus un pēc tam pabaudīt ziemas priekus pa ledu. vajag tik katram samesties pa ceinerim un viss ir kedā. tā ka viss ir pareizi, ko viņš saka ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vēl nepilnas 900 reizes jāiespamo un būšu arī "Spama Dievs" :))

 

vienīgi bubu pārspēt spamošanā nebūs viegli, bet es domāju, ka viņš mani tāpat izbanos, ja pamanīs sev konkurentu :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, pārdodu sms veikalu ar ļoti funkcionālām iespējām, lietotaju profili, konta papildinasana, admin paneli, jaunumu sistemu+komentari un utt. Aplūkot varat šeit : http://veikals.co.cc un cenu es domāju 5-8 ls jo nauda ir ļoti nepieciešama ......

 

Sry par jaunu topiku vnk izmeiniju cenu, un lai butu redzamaaks!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, pārdodu sms veikalu ar ļoti funkcionālām iespējām, lietotaju profili, konta papildinasana, admin paneli, jaunumu sistemu+komentari un utt. Aplūkot varat šeit : http://veikals.co.cc un cenu es domāju 5-8 ls jo nauda ir ļoti nepieciešama ......

 

Sry par jaunu topiku vnk izmeiniju cenu, un lai butu redzamaaks!

 

 

Būtu nauda - nopirktu.

Grūti laiki pienākuši... :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...