Jump to content
php.lv forumi

linkam fons un padding


ray

Recommended Posts

css: a.test { padding: 5px; color: #ccc; }

teksts: <a class="test">Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam in sem diam, at viverra mi. Sed sed risus sed mi sodales dignissim vel ac elit. Quisque eget dui tellus.</a>

 

 

Teksts ir iespiests tik šaurā vietā, ka tas izdalās 3 līnijās. Problēma ir tajā, ka 5px padding malām ir tikai teksta sākumā un testa beigās, bet pārējās vietās no malām šī atstarpe nav. Kā panākt, lai atstarpe no malām būtu arī pirmās līnijas beigās, vidējā līnijā un pēdējā līnijā sākumā (ja teksts izdalās 3 līnijās)?

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka nederēs ne word-spacing, ne text-indent

 

Tev doctype vismaz ir norādīts?

 

Nesaprotu, ko tu īsti gribi panākt :) Divus pikseļus atstarpi pie rindas sākuma un beigām? Un jēga tam? Paskaties labāk kā tev tā lapa izskatās citos pārlūkos, matus dabūsi plūkt, lai visur vienādi izskatītos...

Link to comment
Share on other sites

kāds te sakars ar doctype? protams, ka norādīts.

 

es ļoti labi bildē esmu parādījis, ko es gribu panākt. man nevajag atstarpti tikai sākumā un beigās, bet no visām malām (augša, apakša, kreisā mala, labā mala) iekrāsotajam tekstam.

Link to comment
Share on other sites

kāds te sakars ar doctype? protams, ka norādīts.

 

es ļoti labi bildē esmu parādījis, ko es gribu panākt. man nevajag atstarpti tikai sākumā un beigās, bet no visām malām (augša, apakša, kreisā mala, labā mala) iekrāsotajam tekstam.

 

Lai tur būtu atstarpe, tur kaut kam ir jābūt, piemēram, astarpei. Bet tad tev jāzin, kurā vietā lūzīs teikums. Karoč, tas ko tu gribi nav tā vienkārši panākams ar css. Un vispār arī neredzu tam jēgu. Ja gribi lai ir zolīdas atstarpes, tad liec a elementam display:block;, padding:2px;

 

Galu galā, inline elements ir inline elements.

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

šis man joprojām ir aktuāli, varbūt kāds var palīdzēt.

 

Tiešām neesi šim atmetis ar roku? :D Samierinies, to tik vienkārši nevar atrisināt. Un ja to var atrisināt, vai laiks, kas tiks ieguldīts risinot to atspēkos rezultātu... (tā jēgu)

Link to comment
Share on other sites

un ko tu saki par line-height? tu vsp to pamēģināji? ar tieši var palielināt atstarpi starp rindām! vai varbūt mēs ne tā sapratām, ko tu gribi panākt. varbūt iemet bildi, kā ir tagad, un otru bildi, kā vajag ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...