Jump to content
php.lv forumi

include vai funkcija


renathy

Recommended Posts

Kkā skatījos vienu kodu un tad man radās jautājums (iespējams muļķīgs).

 

Ir tā pieeja, ka viss iet caur failu index.php, kurā ar switch-iem izvēlas, kuru failu includot.

Šajā includotā failā galvenais ir tas, ka tiek iegūti dažādi mainīgie priekš templates un ielādē šos mainīgos templatē.

Tad ir arī tā, ka katrā includotā faila sākumā ir jāpārbauda papildus, vai lietotājs ir ielogojies vai nav un jāveic vēl virkne routine darbību.

 

Tad jautājums ir tāds - ja principā db, template un vēl virkne citu objektu principā ir globāli, vai tas kaut ko dotu, ja

vis neincludotu failus, bet tā vietā izsauktu attiecīgu funkciju, kas uzstādītu visus mainīgos priekš templates.

Tad it kā varētu lieki nepārbaudīt atkārtoto ielogošanos un visādas citas routine darbības katra faila (funkcijas) sākumā.

Vai kkas no tā ir taisnība?

Link to comment
Share on other sites

bet tā vietā izsauktu attiecīgu funkciju, kas uzstādītu visus mainīgos priekš templates

ja šie mainīgie pēc tam ir pieejami templeitā, tad ok. galvenais, ka dati nokļūst tur, kur vajag. un lai tas viss būtu ērti bez liekām/atkārtotām darbībām

 

bet varbūt tur ir kkādas viltībiņas tajā lapas uzbūvē? var gadīties, ka tā kā tur ir uztaisīts/samuhļīts, ir arī labākais, kas tur šobrīd ir iespējams :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesapratu tavu jautājumu.

 

Piem, es taisīju savu mvc:

Ir galvenais index fails

Tur ar switch izdomāju, kuru kontrolieri inklūdot.

Kontrolierī skatos, kādas funkcijas jālieto, atkarībā no get post datiem. Funkcijas glabājas modelī (paralēli lietoju vairākus modeļus, kur katrs ir kā pa attiecīgo tēmu sagrupētas funkcijas.

Kontrolierī man ir viens template mainīgo masīvs, kurā es lieku no modeļiem iegūtās vērtības (piem, rakstu sarakstus, vai lietotājs ir online).

Pēc tam, kontrolieris izdomā kādu skatu (view) vajadzēs izsaukt. tad extract()'oju masīva elementus kā mainīgos un vieknārši iekļauju skatu, kam ir pieejami visi vajadzīgie mainīgie, lai attēlotu datus...

Link to comment
Share on other sites

lololol, kārtējais double posteris!!! :D:D:D

 

nē nu bet pat sestdienas dienā tajā pašā minūtē atbildi uz to pašu topiku. omg

Moš vēl timestamps sakrit ;)

 

 

Ok labi, ir pienācis laiks arī manam TŪKSTOŠAJAM KOMENTĀRAM :D

 

Es gribētu pateikties mammai, tētim, visiem maniem faniem, par atbalstu, par sapratni! Bez jums es to nevarētu! Pladies jums! :D

 

040607_berryOscar_vmed_2p.widec.jpg

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...