Jump to content
php.lv forumi

cs web design


Recommended Posts

imho, ja par logo sauc to džeku ar M-16, tad teksts viņam blakus ir konkrēti sharp (pat graudains). tur drīzāk varētu smooth, ja vien tas tā speciāli nav uztaisīts/domāts

 

 

jā es arī pamaniju to jau teica 3 postus kkur uz atpakalu waplets !

a kāds ir labs dizains ja shaja dizaina neka nava ?

Link to comment
Share on other sites

jā es arī pamaniju to jau teica 3 postus kkur uz atpakalu waplets !

waplets tieši teica, lai liek sharp, bet sharp jau ir! tāpēc nesapratu. varbūt viņš pārteicās (vai es kko pārpratu)

 

a kāds ir labs dizains ja shaja dizaina neka nava ?

dizainam ir jāatbilst lapas būtībai. kr4 dizainā ir jāieliek pareizais fīlings. es nez, tie kas spēlē to cs, nju kas viņiem ir svarīgi?

1) militāra spēle, zna4it dizainā vajag kko agresīvu

2) lai labi spēlētu, vajag labu skilu. tipa kkādu krutumu vajag dabūt tur iekšā

viegli pateikt, bet tas ir dizainera uzdevums radīt pareizo noskaņu

 

paklausies, kādu muzonu viņi klausās, kad spēlē cs. paskaties youtube labākos cs momentus: kā šauj (un trāpa) cauri sienām, kā taisa multi killus, etc

kad noķersi un izjutīsi spēles garšu (nav pat obligāti pašam jāspēlē), tad varēsi uztaisīt atbilstošu dizainu

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

waplets tieši teica, lai liek sharp, bet sharp jau ir! tāpēc nesapratu. varbūt viņš pārteicās (vai es kko pārpratu)

 

 

dizainam ir jāatbilst lapas būtībai. kr4 dizainā ir jāieliek pareizais fīlings. es nez, tie kas spēlē to cs, nju kas viņiem ir svarīgi?

1) militāra spēle, zna4it dizainā vajag kko agresīvu

2) lai labi spēlētu, vajag labu skilu. tipa kkādu krutumu vajag dabūt tur iekšā

viegli pateikt, bet tas ir dizainera uzdevums radīt pareizo noskaņu

 

 

em diemzel tekstam ir uzlikts -- none

tagad uzliku sharp un nav graudains vairs ! , un nomainiju uz vēsu zaļganzilu !

 

jā vecīt zelta vārdi cs jābut agresīvam , bet nu ir apnicis skatities uz shīm lapām ar trīs kolonnām un visām izmainās tikai menu un header bet ir viss viencs un tas patc !

 

domāju kautko savādāku , un protams draugam viarāk arī neko nevajadzēja servera monitors , aptauja , reklāmas banneri ! un news ! ļoti primitīvi un minimali , man leikas ka minimālais ir viss labākais !

Link to comment
Share on other sites

Outer glow suxx pa defu.. viņu nu reti kur izmanto.. unless ja viņš tiešām iederas tur.. bet vnk tāpat likt viņu nav jēgas..

ieteiktu apmeklēt.. deviantart.com lai apskatītu logo conceptus.. vari pieveinoties grupā #lancrecomm .. ja nemaldos.. diezgan sakarīgi dizaineri.. aplūkoju tikai darbus.. pats neko no grafikas nejēdzu, kā pateiks smuks vai nepatīk.

http://lancrecomm.deviantart.com/

Tomēr, redz, ka vajadzeja sharp :D

 

Menu teksts.. ir pa tuvu.. burtu spacing uzliec lielāku photošopā.. vai noņem bold un uzliec lielaku izmeru ;)

Edited by waplet
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Tomēr, redz, ka vajadzeja sharp :D

 

Sharp ir tāds, ka malas ir tādas graudainas.

Smooth - malas ir "mīkstākas", gludākas.

 

Man šķiet, ka Tu jauc! =D

 

P.S. Par gfx.lv, jā, ir tur viens čalis, kas sēž, un liek punktiņus un komatiņus lietotāju postiem, tad ar sarkanu krāsu ko apakšā vēl "asprātīgu" pieraksta un uzliek brīdinājumu uz 7 dienām. =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...