Jump to content
php.lv forumi

cs web design


Recommended Posts

cscopyp.jpg

 

labdien , nezinu via šajā sadaļa ir domāts prezentēt web dizainu lai uzzinātu kas ir par nepilnībām , protams kad web dizians tiks uzkodēts tad arī tiks pievienots links lai uzzinātu kāda kvalitāte un līmeni ir paveikts , paldies jums!

 

 

Protams counter-strike tēma nav no tām patīkamākajām cilvēku acīm bet nu draugam gribējās izpalīdzēt prakses pēc !

Edited by tranceaddict
Link to comment
Share on other sites

lol, un šeit ir savādāk? :D:D:D

 

anyway, es tur esmu lasījis, kā viņi viens otram novērtē dizainus. ir ok. normāla kritika vismaz. pateiks vēl kādu filtru par daudz vai par maz esi uzlicis, un ar kādu photoshop tooli var labāku efektu dabūt. kā arī par krāsu izvēli, etc. diezgan profesionāli. tas ka pa vidam kāds muļķības pateiks, no tā jau nekur neizvairīsies

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

lol, un šeit ir savādāk? :D:D:D

 

anyway, es tur esmu lasījis, kā viņi viens otram novērtē dizainus. ir ok. normāla kritika vismaz. pateiks vēl kādu filtru par daudz vai par maz esi uzlicis, un ar kādu photoshop tooli var labāku efektu dabūt. diezgan profesionāli. tas ka pa vidam kāds muļķības pateiks, no tā jau nekur neizvairīsies

 

 

 

tev ir 15 ?

esi mazais ?

nu teiksim tā , vienalga ka tas ir gfx.lv bet nu līmenis nedaudz , tur pieklibo , atšķirībā no php.lv foruma ! notepad.lv arī vienīgais notpādā var atrat arī vajadzīgu infu , gfxā nav infas noderīgas!

 

lai arī ko citi teiktu es palieku pie sava , var kautvai braukt augumā te kāds ja kkas nepatīk , šis ir tikai forums :) ja tik loti grib tad lai un grib nokartot nesaskanas ludzu , / msg

2easy - daudz izsaka līmeni kā raksta , rakstīšanas stils un gfx atpaliek no šejienes !

man pavadot šo īso laiku php.lv liekas ka es uzturos virtuāli peiaugušu cilvēku vidū nu atskaitot Ernijs_E :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds laikam kritiku nepieņem + logo liec tekstam sharp.. savādāk pēc sūda izskatās.

un rozā.. cs dizains ftw :D

 

 

waplet sry nē , tur nedaudz neaptesti cilvēki nepeinem apstirpinājumu , nu kā lietotājam , cs`am ir jābut melnam . pelēkam , un tumsham , tas nekur nav rakstītc :) ok skaidrs ! jaliek sharp ;D

Link to comment
Share on other sites

2easy - daudz izsaka līmeni kā raksta , rakstīšanas stils un gfx atpaliek no šejienes !

tikai nesaki. tur viss obligāti jāraksta ar garumzīmēm un ideāli pareizā lv valodā. kkādas viņu admin beibes pat ar sarkanu labo postus. dažreiz tīri smieklīgi palasīt, kā viņi tur ņemās :P

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...