Jump to content
php.lv forumi

Publiskā izrāde!


Recommended Posts

Ahh.. Web Developer, atkal jau es tev to teiksu.

 

PHP.lv forums ir domats cilvekiem kuri mekle/piedava programmesanas pakalpojumus, mekle/piedava atbildes uz jautajumiem kuri saistiti ar programmesanu, savstarpejam programmetaju/darbadeveju apsriedem un vel nedaudz lietam kuras vairak vai mazak saistitas ar web programmesanu.

 

Tu - ienac foruma, ieraugi temu, pasaki ka esi gudraks par visiem, ritigi uz*irs un aizej.

Ja no ta kas mainas, tev tos warnus var nonjemt, bet ticu ka vinji ir uzlikti ar iemeslu - tava attieksme.

 

Ne es ne kads cits tevi neludz seit nakt un visiem kapt uz galvas, ja tev ir nepieciesamas atbildes, velies piedavat darbu, mekle darbu vai redzi kadu topiku uz kuru zini atbildi, vai vismaz minejumu par pareizo variantu - tad drosi raksti, preteji, uzraksti to ko velies uz*irst kadam, pec tam to parlasi un iedomajies ka tev to kads teiktu, tad apdoma vai tiesam publicet sho nevienam nevajadzigo postu.

 

Piedod ja aizskaru tevi, vnk esmu noverojis tadas lietas tavos postos, ticu ka ne tikai es.

Link to comment
Share on other sites

Labvakar!

Gribu atvainoties visiem, ko esmu aizskāris vai arī izjaucis nedaudz aizsākto tēmu! Bet gribētos, lai bubu man par to noņem pusi no "warningiem" - par to, ka es te visiem atvainojos! :)

Hvz vai mani esi aizskāris, bet tomēr "piedodu" :D Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

vsp tāpat vien atlaist wārnas nevajadzētu. sliktos darbus vajag izpirkt ar labajiem darbiem

 

kr4 labāk būtu tā, ja Web Developers tgd ietu un palīdzētu kādam: atbildētu uz iesācēju jautājumiem, un kad kāds viņam pateiks "paldies Web Developer" vai "ty Web Developer" vai vēl kkā tamlīdzīgi liks noprast, ka tieši viņa atbilde noderēja un to arī šādi rakstiski novērtēs, tad katru šādu pateicību varētu pieņemt kā izpirkumu vienai wārnai :))

 

bubu, ko saki par šādu variantu? ;)

 

ja tam piekrīti, tad manu vienu wārnu arī lūdzu noņem! (offtopic pārkāpums darba sadaļā)

re kur viena pateicība, kas tika izteikta kkad vēlāk pēc tā gadījuma: http://php.lv/f/topic/15608-url/page__pid__120229__st__0entry120229

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...