Jump to content
php.lv forumi

Mozilla firefox ēd par daudz...


Devils666

Recommended Posts

nezināju kur īsti rakstīt, bet nu problēma tāda -

ar mozilla firefox v3.6 pēdēja laikā gadās nosēdet vairakas stundas no vietas un

rezultāta no RAM'a aizņem vairāk par 700mb, no visiem maniem 1024, tā kā varat iedomāties, ka viss bremze...

 

es izmēģināju daudz ko, patīriju vēsturi utt, prasīju taneti goooglei, bet tas neko nav mainījis, neesmu neko atradis

varbūt kādam ir gadījies līdzīgi? vai kāds var kaut ko ieteikt..

Link to comment
Share on other sites

rezultāta no RAM'a aizņem vairāk par 700mb, no visiem maniem 1024,

../skip/..

varbūt kādam ir gadījies līdzīgi?

Nu ko var ietekt RAM musdienas jau nav tik traki dargi ...

Bet vispar jaaa.. FF pedejas versijas ir palicis stipri divains... RAM noed atri Un arii procesoru pamanas noslogot diezgan daudz..

Piebildishu pr saviem noverojmiem :

1. RAM resursi pazuud vismaz 800Mb ( kamer rakstu 870)

2. Brizjam procesora noslodze nenormala .. liidz 90% ( uz 4 kodoliem! )

--

secinajums --> FF parak advancets uz plaginiem ..

Kas arii rada visu problemu ..

P.S. Vismaz man domat ka vaina nv ieksh FF , bet gan vinjamvirsu sakarinato pluginu delj, kuriem arii ir samera briva valja ..

Link to comment
Share on other sites

Ar ramu man nav problēmas, bet kad firefox tiek darbināts vairāk par 18h no vietas, šis sāk rīstīties.. ik pa kādām 2, 3sek ieķeras uz pus sekundi visas animācijas un viss pārējais.

Link to comment
Share on other sites

flash tur ņipričom. man ir flashblock. tb flashu apskatu tikai tad, kad gribu. ff rij ramu anyway (uz 512MB to var samērā ātri pamanīt :D)

workarounds ir ik pa pāris stundām to browseri aizvērt/atvērt

pirms ff update labāk pietaupīšu pašreizējo instalāciju, lai var rollbackot, ja paliks vēl rijīgāks :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu varbūt arī, ka nav saistības. Es pirms mēneša gan konstatēju tiešu saistību. Updeits uz jaunāko Flash plugina versiju palīdzēja.

nē, nu tas ka flash varētu radīt mem leakus, to jau neapstrīdu. tikai gribēju teikt, ka ff ir rijīgs arī bez visa flash ;) tas pamazām uzpūšas arī browsojot pa lapām, kur nemaz nav flash. tas ir 100%

kr4 aizverot tabus, atmiņa neatbrīvojas :(

varbūt par daudz cenšas kko kešot? tikai šoreiz nevietā :P

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

hm, interesanti, salasījos šeit par flash plugina upgrade. Pamēģināju un ff tagad rij apmēram 3x mazāk RAM.

 

Pirms tam bija līdz pat tādam absurdam, ka Eclipse ar 100+ atvērtiem failiem aizņem mazāk RAM, nekā Firefox ar 4 atvērtiem tabiem (1G+)

Link to comment
Share on other sites

nu man flash plugini paši jaunakie, un ja, nejau rams vienigais cieš, ari dual core procesoram diezgan grūti iet,

it ka negribētos lietot citu parlūkprogrammu...

 

un, zinu ka man dators nav no jaunākajiem :D

bet nu tas tomēr nav normāli ka aiziet pāri 700mb rama...

Link to comment
Share on other sites

145MiB RAM. Nekad nekas tāds nav novērots. FF v3.6.

6 add-on'i, 7 plug-in'i... :)

 

P.S. Pēc 1h, t.i., tagad, 139MiB RAM. :D

es pamēģinaju uzlikt auto clickeri vienai lapai, uz kadam 4 min atstāju, pēc tam dators nebija lietojams, viss bija gandriz uzkaries, jo visu RAMU aizņema mozilla un cpu slodze ari pamatiga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...