Jump to content
php.lv forumi

Dizaini


EdgarsK

Recommended Posts

Sveiki!

 

Lieta tāda ka jau otro dieu nekādīgi nevaru atrast nevienu free dizainu kurš mani apmierinātu, varbūt variet iepostot kādu tiešām kvalitatīvu free template lapeli?

 

Tādas kā templatemo, templateyes, freecsstemplates..... ... . ... .com esmu izstaigajis, bet nekadigi nesanak atrast to ko velos :/

 

Gribas 2 kolonu css dizainu, kuru varetu lietot soc. portalam..

Link to comment
Share on other sites

Sociaalais portaals ir ljoti stiepts jeedzines. php.lv/f vareetu buut sociallais portaals...random blogs vareetu, savaa zinjaa, buut sociaalais portaals...

 

Es paskatiitos vai nevar izmantot Wordpress, jo tam ir pilns ar templates for free. Taapat neizklausaas nekas iipashi svariigs, ja jau tiek mekleetas free templates...

Link to comment
Share on other sites

zīmē ,kodē darbojies dari visu pats tas ir vislabākajs meklē scriptus liec , veido ! būvē cep augšā , tas arī viss ko varu ieteikt , nezini kautko , jautā , palīdzes , bet neviens pa muti nesitīs protams , cerams !

Link to comment
Share on other sites

viņam ir pietiekami ko darīt arī bez dizainiem. varbūt tu arī pats sev būvē māju, darini apavus un apģērbu, apar lauku un iesēj labību un iestādi kartupeļus, uztaisi visus nepieciešamos darbarīkus, tehniku, uzbūvē/remontē ceļu, etc?

 

taču nē! priekš tam ir specializācija. katrs dara kko savu. viņš programmē un meklē kādu, kas uztaisīs dizainu :))

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

dizaini neaug kokā un nenogatavojas saulītē. kāds/a viņus tomēr uztaisa

kr4 es biju domājis vispārīgi, ka viņam vajag, lai cits to būtu izdarījis, nevis viņš pats

 

par to profesionālo pieeju, protams, piekrītu. ja vēl kādam portālam būtu tāds pats dizains (un ar smuku free dizainu tā noteikti arī būs), tad tas vairs nebūtu smuki. tipa tas izskatītos "lēti" :D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

samekle dizainu kas tev patiik, un panjem vinju un uzzime, dizaina 90% ir ideja, un atrast ideju jau var.

( nav gan parak vienkarshi, bet ne neiespejami, jo tapat dizains tev dublesies... )

Talak Njem Photoshop, uzzime nepieciesamos grafiskos elementus, un saliec pashu HTML/CSS

Bet laikam jau gribi Pilniiba gatavu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...