Jump to content
php.lv forumi

Stratēģiskā web spēle - warxy.com


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es ar tas nebiju, bet man jau 3. līmenis un tāpēc tagad atņēmu to pilsētu un tā ir man.

starp citu, uztaisīju, lai var karti pārvietot ar vilkšanu.

 

 

2easy, nevajag tikai attīstīt ēkas, vajag būvēt arī armiju.

 

waplet, tu tagad vari sākt kādā kartes nostūrī no jauna, zinātne un zelts tev saglabājas.

 

 

P.S. lietotājs ar vārdu codez neesmu es.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

P.S. lietotājs ar vārdu codez neesmu es.

lololol, tu taču esi tas Janka, kam es no paša sākuma bruku virsū! :D:D:D

omg, sry, nezināju, ka tas esi tu ;)

 

EDIT: vari man tgd droši atriebties. manas 2x pilsētas ir samērā tuvu un jau pietiekami lielas, un armija tur ir 0

 

EDIT2: haha, izskatās ka tā wapleta pilsēta tgd ceļo no viena pie otra. laikam baigi gardais kumosiņš :P

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

tākš neliels progress report ;)

 

nedēļas laikā izdevās izaudzēt pilsētu "experimental" līdz 3. lielākajai tajā codeza pasaulītē (ok, ja waplets nebūtu iekarots, tad būtu tikai 4. vieta, bet tas arī labi). kr4 viss ir ļoti elementāri: sākumā vajag tikai 1x fermu un 1x lumbermill (protams, ceļ tajā lauciņā, kur attiecīgais resurss pārtika/koki ir visvairāk: vēlams vismaz 70%). uzreiz pērk house un apgreido (sākumā tas ir ļoti lēti), lai iedzīvotājiem būtu kur savairoties. visus iedzīvotājus distributo par ārstiem, lai vēl vairāk veicinātu vairošanos (ir vērts uzcelt slimnīcu, lai palielinātu ārstu efektu). ik pa brīdim, pieaugot iedzīvotāju skaitam, apgreido fermu & lumbermill, lai arī resursus ievāktu proporcionāli vairāk, jo ar laiku būs arī vairāk jātērē. tādā veidā nedēļas laikā var mierīgi izaudzēt lidz 500 cilvēkiem

 

iedzīvotāju pieaugums pa dienām šai pilsētai pirmajā nedēļā

0-tajā dienā 50, pēc tam: 64 84 110 152 208 280 440

apmēram šajā brīdī mājiņas paliek jau relatīvi dārgas, un tik daudz iedzīvotājus vairs nevar novirzīt par ārstiem, jo nav tolka. pie 70% pieauguma dienā vnk nevar paspēt savāk resursus, lai laicīgi apgreidotu māju. līdz ar to šajā brīdī var sākt attīstīt zinātnes, apgreidot visko citu, taisīt armiju, etc. tb šajā spēlē vajag apmēram 1 nedēļu iesildīšanos (pacietību, pacietību un vēlreiz ...), un tad jau arī var sākt "uzspēlēt"... ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

codez jau piesolīja, ka hinti būs (vai varbūt kkādi tooltip)

 

btw, nupat pamanīju, ka double clk vairs nebīda karti. biju jau pie tā pieradis, bet tagad tikai drag & drop strādā. varēji jau atstāt arī to (dažādībai), ja vien tam jau nav paredzēta kāda cita funkcionalitāte

 

oi, tomēr tevi ir jāuzslavē par drag & drop. tas ir daudz daudz ērtāks/ātrāks kartes bīdīšanas veids par double clk. good job! ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

feature request: būtu ļoti kruta, ja beta versijā tā spēle būtu mazliet destruktīvāka. tb lai road/mine/building/whatever varētu ne tikai uzcelt, bet arī nojaukt. dažreiz var netīšām uzcelt road ne tur, vai mine ne to, un vsjo. tā tur tā arī paliks mūžīgi mūžos... vajag arī tādu darbību kā destroy road/mine/building. tas jau ir tikai loģiski, ka visu ko var uzcelt var arī nojaukt, vai ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

lol, es beidzot sapratu, priekš kam ir domātas tās pirmās 4x zinātnes (Mathematics, Masonry, Media, Medicine). kr4 tās ir fake zinātnes, lai novirzītu uzmanību no galvenās zinātnes: management. tā ir vienīgā, kuru atklājot, kkas reāli mainās. tb vienīgā, kura dod kkādu ieguvumu/fīču :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...