Jump to content
php.lv forumi

hostnet.lv apspriešana


2easy

Recommended Posts

hostnet.lv - maksaju 2 ar kapeikam menesi un serveris ir zvers..

un iztiec bez GD lib 2 ???

 

kā arī dažreiz cron var noderēt un dažreiz vajag vairāk par 3x epastiem ;)

vnk nano par to pašu naudu (pat vēl mazliet lētāk) to piedāvā, turkāt pat 2x domēnus! :))

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

serveris ir zvers

nez cik šis tests ir objektīvs, bet cik ātri tas notiek uz tā hostnet?

$gnTm = 0;
function tmu() {list($nSecU, $iSec) = explode(' ', microtime()); return $iSec + $nSecU;}  // micro time - izdod pašreizējo unix laiku: sekundes + mikrosekundes (aiz "komata")
function tmrSet() {global $gnTm; $gnTm = tmu();}  // set timer
function tmrGet() {global $gnTm; return tmu() - $gnTm;}  // get timer
function tmrEcho($sInfo = '') {printf('%s%.4f<br />', $sInfo, tmrGet());}  // echo timer - parāda laiku ar precizitāti līdz 100 mikrosekundēm (ilgākām darbībām). lielākas precizitātes mērījumiem desmitos mikrosekunžu (vai vēl mazāk) ir jāņem vērā arī pašas funkcijas izsaukuma laiks (tb tad būtu jāizmēra function call overhead)

tmrSet();
for ($i = 0; $i < 1000000; $i++);
tmrEcho();

/*
aptuvens vidējais rezultāts
uz mana pc: 0.3500
uz nano:    0.0600
*/

Link to comment
Share on other sites

nano.lv pieredze, cik bijusi, tik negatīva! Drūmākais mēsls, gandrīz tik pat liels sūds kā serveris.lv

 

Vienīgais, ko es iesaku - ja vēlaties hostēties lēti daudz maz pieņemamā kvalitātē, hostējaties ārzemēs, kur būs jāmaksā, visticamāk par hostingu USD valūtā, bet tik un tā sanāks lētāk un labāk! NĒ vietējam hostingam, jo kvalitātes un cenas attiecība ir nožēlojami zema, tuvu nullei! ;)

Link to comment
Share on other sites

augstakais bija 0.0500 ko vinsh uzsita

jā, jā, tie timer rezultāti visu laiku svārstās atkarībā no servera slodzes tajā brīdī, tāpēc jau es lietoju tādu jēdzienu kā "aptuvens vidējais rezultāts" :D

šajā gadījumā es to novērtētu/noapaļotu uz 0.0300

tb līdz miljonam aizskaita par 30ms ātrāk nekā nano (2x ātrāk!!!). ļoti labi! :))

 

es jau nesaku, ka nano ir kkāds ideāls (ir arī sliktāki varianti :D). vnk nano piedāvā pamata lietas lētāk nekā citas hostinga firmas (protams, neskaitu tos skolēnus, kas par pusvelti kko piedāvā uzlikt uz savas mājas kastes :D)

 

dažreiz pamanu, ka response no nano kkur aizkavējas (dažreiz līdz pat pāris sec). ne servera cpu dēļ, bet gan laikam dēļ trafika. varbūt viņi tik lielu baru ar lapām savākuši, ka kabeļi ir kļuvuši pārāk šauri :D:D:D varbūt arī tāpēc, ka requests dabū pagaidīt rindā, kamēr cpu to apstrādā, jo tam vēl vnlaicīgi jātiek ar daudziem citiem requestiem galā. tie tikai minējumi. es teh pusi un īstos iemeslus tik labi nezinu

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

nano.lv pieredze, cik bijusi, tik negatīva! Drūmākais mēsls, gandrīz tik pat liels sūds kā serveris.lv

 

Vienīgais, ko es iesaku - ja vēlaties hostēties lēti daudz maz pieņemamā kvalitātē, hostējaties ārzemēs, kur būs jāmaksā, visticamāk par hostingu USD valūtā, bet tik un tā sanāks lētāk un labāk! NĒ vietējam hostingam, jo kvalitātes un cenas attiecība ir nožēlojami zema, tuvu nullei! ;)

ļoti laba negatīva kritika :P

bet ja kritizējam konstruktīvi, tad vai vari ieteikt tavuprāt labu ārzemju hostu (vēlams pēc paša pieredzes pārbaudītu). tipa kko konkrētu labu, nevis tikai "viss ir slikti"

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

oo varbūt šis drīz būs standarta tests, ar ko jebkurš varēs izmērīt un salīdzināt serveru jaudu!? :D

 

Pamērīju uz sava hostētāja:

 

visu laiku rādās no 0.1120 - 0.1140.

Tā ir tipiska testa uzvedība?

 

..jo man uz kompja stipri vairāk lēkā...

MIN: 0.1685

MAX: 0.2631

Link to comment
Share on other sites

yep, tā lēkāšana ir normāla (tas ir atkarīgs no cpu slodzes dotajā brīdī un notiek pat tad, kad ir atslēgti visādi dc++/bittorenti/skaipi/etc). kad sāku testēt funkcijām ātrdarbību, sākumā bija grūti pie tā pierast. bet pēc tam sapratu, ka pēc kādām 10x - 20x pārbaudēm/piegājieniem (ievērojot kādu 1sec intervālu) jau var diezgan precīzi nojaust "aptuveno vidējo rezultātu". lielākās svārstības uzreiz atmet, bet pārējās novērtē līdz 1 - 2 zīmīgajiem cipariem

 

tavā gadījumā es teiktu, ka ir

uz tava hosta: 0.1100 (gandrīz 2x lēnāk nekā uz nano. plz pačuksti pa pm, kurš hosts tas ir, lai zinu kur nehostēt :D)

uz tava pc: 0.2000 (ņemtu vērā biežāko lēkājienu :D)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...