Jump to content
php.lv forumi

hostnet.lv apspriešana


2easy

Recommended Posts

hehe uz manējā 10 gadus vēcā servāka 0.33 :P

btw pamanīju, ka performance pamatīgi (2x) atšķiras uz php4 un php5 (uz tā paša pc)

 

tas mans rezultāts 0.3500 bija iegūts uz php4

uzliku paralēli arī php5 (blakus folderī. un apachei attiecīgi pamainīju konfigu) un tgd jau tas tests izpildās 0.1800

 

tā neko sev php5 ir uztjūningots! sanāk, ka tāpēc vien kaut vai tikai dēļ performances ir vērts izmantot php5

 

pc ir P4 2GHz, 512MB DDR

Link to comment
Share on other sites

PHP4 sux :/ Pagaajusho nedeelju pusdienu nociiniijos, lai dabuutu uz PHP5 rakstiitu kodu straadaat uz servera, kuram ir PHP4.

 

Patiesiibaa es neredzu iemeslu patureet PHP4 - tik vien kaa, lai saglabaatu esoshaas lapas straadaajoshaa staavoklii...bet tas taapat liidzinaas taam organizaacijaam, kas patur IE6, tikai taadeelj, ka vinju ieksheejaas sisteemas nestraadaa uz normaaliem paarluukiem...

Link to comment
Share on other sites

PHP4 sux :/ Pagaajusho nedeelju pusdienu nociiniijos, lai dabuutu uz PHP5 rakstiitu kodu straadaat uz servera, kuram ir PHP4.

tad jau drīzāk tas serveris sux, ja jau nepiedāvā php5

 

kam nevajag oop, tam arī php4 ir gana labs. protams, php5 ir pārāks par php4. kaut vai ar to, ka tam ir nākušas klāt visādas noderīgas funkcijas ;) kā arī ir labāka performance (kā nupat izrādījās). oop man nav tik svarīgs. manuprāt, oop vairāk ir kkāda fiška, ar ko koderiem patīk izcelties un pazīmēties. tā kā es programmēju, man praktiska ieguvuma no tā oop nekāda nav, drīzāk gan vairāk kods jāraksta, lai izdarītu to pašu

 

anyway php5 rulz ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...