Jump to content
php.lv forumi

HOSTEJU


Nero

Recommended Posts

vispar visus sitos sikos kretinus jamobilize ara no interneta, nafig vini mums vajadzigi, neko tapat nedara tikai piesarno internetu ar saviem CS serveriem un nozog citu webus.

 

Klau NERO - es pie tevis hosteshos, bet mes noslegsim ligumu, ceru ka tu apzinies ja reiz es taisos hosteties kadu ligumu es velos noslegt?

ja ne es tev paskaidroshu, bet man to nevajadzetu darit jo tev jabut pietiekami saprotosham par so jautajumu.

 

- punkts 1. - man ka klientam tiks atveleta atrunata diska vieta uz servera kura glabasies manis ievietotie faili

- punkts 2. - pieeja shiem failiem, ir pielaujama tikai un vienigi klientam 'man'.

- punkts 3. - hostninga devejam nav tiesibas kopet, skatis vai dzest failus kuri atrodas klienta diska zona.

- punkts 4. - menesa maksa tiek izmaksata sakot no 10 menesa datuma - 15 menesa datumam.

- punkts 5. - hostinga devejs ir atbildigs par maniem failiem un manu online laiku, hostinga devejs nodroshina klienta online laiku lidz maksimumam, pielaujot minimalo offline laiku 1 minute diena.

 

- punkts 6. - noteikumu parkapuma gadijuma hostinga devejs atmaksa klientam kompensacijas naudu 1500 (viens tukstotis pieci simti) latu vertiba.

Edited by EdgarsA
Link to comment
Share on other sites

:) Aleskejs - tas vairak lai vinjsh izprastu par ko iet runa.

Bet ja nopietni runajam - Ja ir nepiecieshams labs, lets un tiesam kvalitativs hostings - es hostejos uz "Hostnet" - godigi sakot esmu loti pat apmierinats.

 

hostnet.lv - maksaju 2 ar kapeikam menesi un serveris ir zvers..

Link to comment
Share on other sites

gribu un piedavaaju kas jums pi**

Hmm, kāda attieksme no `nopietnas` firmas vai IK direktora (huh?)

 

Līgumus droši vien stādi šādi:

 

Karoče naudu tu skaitīsi uz manas mammas konta. Konts zemāk ( jo nemāku atkāpes lietot ).

Naudiņa jāieskaita pēc mēneša ( 30 kalendārajām dienām ), bet var arī ar ZZ atjaunošanas karti, vai hamburgeru McDonaldā norēķināties.

Ieskaitot norādi "Pēcim houstings". Lai mamma zin, ka mana naudiņa un neiztērē cigaretēm.

Hostings būs uz mana PC, bet iespējams citreiz būs izslēgts, jo XAMPP deļ man lago CS.

Ja paņemsi hostingu varēsi tikt manā CS klanā - 1337*k1ll3r5-

Ja vēl kādi jautājumi atsūti draugos. Mani var atrast Pēcis Uzvārds ( tas kuram 13, un bilde pie tās foršās mašīnas )

 

Līgums sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

čau. :)

 

EDIT: pat pašam pārlasot jāsmejas :D

Edited by eT`
Link to comment
Share on other sites

Hmm, kāda attieksme no `nopietnas` firmas vai IK direktora (huh?)

 

Džeks ganjau mājās uz pirātiskā WinXP.. Kur nu vēl IK.. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...