Jump to content
php.lv forumi

Meklēju programētāju


ivo

Recommended Posts

Piedāvāju darbu programmētājam jauna saita izveidē budžets līdz 1500Ls (termiņš: 2 mēneši).

 

Mājas lapas dizains ir jau gatavs un koncepts (tai skaitā arī tehniskā dokumentācija ir gandrīz jau gatava)

 

Ja interese rakstiet man PM!

 

 

P.S. Samaksa par projektu 50% priekšapmaksa, pārējie 50% pēc projekta pabeigšanas!

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka to visu var sarunaat ar vinju privaati :) (par izstraades aatrumu)

 

Jā var izrādīties ka darbs ir 6x mēnešiem bet pieņemu ja programētājs ir pieredzējis un zina ko un kā kas jādara, tad domāju, ka 2 mēnešu laikā var izdarīt visu kas vajadzīgs...

 

protams, ka programmētājam tiks piedāvāts arī attīstīt projektu un saitu arī nākotnē par ko tad jau atsevišķi vienosimies...

Link to comment
Share on other sites

rATRIJS ;) atkal nav tava sfera, tu tak mums html programme.

 

Negribu gan invoke'ot spamu, bet eju uz kursiem, kur maacos CSS programmeeshanas valodu. Taa kaa driiz zinaashu divas programmeeshanas valodas...

 

EDIT:

 

ivo - es iesaku panjemt programmeetaaju ar skatu uz naakotni, jo projekti jau peec palaishanas neapstaajas un attistiiba ir vienmeer vajadziiga. Un pie katra siikuma mekleet jaunu buutu nelabi :)

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

Jā var izrādīties ka darbs ir 6x mēnešiem bet pieņemu ja programētājs ir pieredzējis un zina ko un kā kas jādara, tad domāju, ka 2 mēnešu laikā var izdarīt visu kas vajadzīgs...

Nu, nu... ja izrādās, ka darbs ir 6x mēnešiem ( un x vētība pārsniedz 1/3 ), tad, lai tas būtu izdarāms 2 mēnešu laikā, budžetam jāaug diezgan eksponenciāli, jo izdarīt var tik ātri, cik var... arī skilots programmētājs.

Link to comment
Share on other sites

Kavacky - sveiks sen neredzetais.

 

Piebildishu - stradajot ar projekta vaditajiem ne tikai es bet arii tu kavacky esi piedzivojis tadu aferu ka shada situacija

 

 

- novienojamies par padarito

- izdaram

- sanjemam info ka viss izdaritais jamet lauka jo gribam savadak

- izdaram

- sanjemam info ka viss izdaritais jaatjauno un partaisitais jamet lauka.

- izdaram

- un ta atkartojas.

 

 

- es pateikshu uzreiz, es netaisu neko vairak / mazak neka mes vienojamies, protams ka es visadus sikuminjus pietaisisu klat, bet ja aizies ta ka es tiko paradiju, ta ne.. Parak biezi ta ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

Negribu gan invoke'ot spamu, bet eju uz kursiem, kur maacos CSS programmeeshanas valodu. Taa kaa driiz zinaashu divas programmeeshanas valodas...

btw es arī mācos css. un html arī. tikai nevis kursos, bet divatā ar googli :))

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Šoreiz piekrītu 2easy. Latvijā tie saucamie "kursi" ir datorinvalīdiem - tādiem cilvēkiem, kas neprot veikli izmantot datoru un neizprot to! Daudz maz apķērīgs cilvēks var html, css, xml un pat JavaScript iemācīties perfektā līmenī pats patstāvīgi, lasot grāmatas vai info no google! ;)

Bet ar programmēšanas valodām + datubāzēm ir savādāk! Bet ja mācās patstāvīgi intensīvi un strādā ikdienā ar tām, arī tās (augsta līmeņa programmēšanas valodas un datubāzes, serveru programmatūra) var gadu gaitā apgūt tuvu perfekcijai!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...