Jump to content
php.lv forumi

Call to undefined function mysqli_connect() in


paulis

Recommended Posts

lieta taada:

uz windows XP uzinstaleeju PHP 5 un MYSQL 4. izmantoju instalaacijas, respektiivi *.exe failus. taa kaa vajadzeetu visam straadaat, bet man met aaraa -

Fatal error: Call to undefined function mysqli_connect() in ...

kaadam kaadas idejas?

Link to comment
Share on other sites

  • ja tev uzinstalēts MySQL 4.1.xxx, tad
    paskaties php.ini failā vai ir iespējots php_mysqli.dll paplašinājums un libmysqli.dll fails ir iekopēts zem c:\windows\system32
  • ja tev uzinstalēts MySQL 4.0.xxx tad lieto nevis mysqli_connect() bet mysql_connect(), jo mysqli_* funkcijas paredzēetas 4.1+ MySQL serveriem.

Link to comment
Share on other sites

  • ja tev uzinstalēts MySQL 4.1.xxx, tad
    paskaties php.ini failā vai ir iespējots php_mysqli.dll paplašinājums un libmysqli.dll fails ir iekopēts zem c:\windows\system32

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prieksh pilniigiem iesaaceejiem kaa es, jeb arii prieksh tiem kam nav daudz laika kaa es, es iesaku taadu progu kaa wamp. neesmu paarliecinaats vai tajaa iekshaa ir tieshi PHP5, bet PHP tur ir, un arii apache un mysql. Pats galvenais ka VISS JAU IR NOKONFIGUREETS. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lai ietu mysql_xxx vajag eneiblot extensionu php_mysql.dll un iekopēt failu libmysql.dll, piemēram, systēmas direktorijā.

Lai ietu mysqli_xxx vajag eneiblot extensionu php_mysqli.dll un iekopēt failu libmysqli.dll, piemēram, systēmas direktorijā.

Nesaprotu, kas tur var būt tik sarežģīts. Un protams, pie apaches piestartēšanas, lasam error_logu, vai tur nav kāds dīvains paziņojums!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

eeem a kur teishi php_mysql.dll ir jaastav vins man stav C://PHP/ext kad enabloju php_mysql.dll .un restarteeju apachi man vins saka ka nevar atrast php_mysql.dll Tad man ir jautaajums kur vinam jaastaav?vins man rada sekojoshu erroru: PHP Startup : Unable to load dynamic library './php_mysql.dll" - The specified module could not be found

EDIT: uzrakstiju erroru!!

Edited by unreal
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man uz WIN kastes ir PHP5 , mysql 4.0 un mysql 5.xx ... viss straadaa nevainojami :)

mysql 4.0 izmantoju mysql_

mysql 5.xx imantoju mysqli_

 

shis tas no php.ini

 

; Directory in which the loadable extensions (modules) reside.

extension_dir = "C:/web/php/ext/"

......

extension=php_mysql.dll

extension=php_mysqli.dll

 

 

visa gudriiba ... manupraat :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...