Jump to content
php.lv forumi

iconv problēmas


Recommended Posts

Sveiki. Man te radusies problēma ar iconv.

 

Lieta tāda, iekš php lietojot, viss smuki pārkonvertējās kā vajag, bet risinājumu vajag savādāku, vajag pārkonvertēt sql failu, lielums ap 20 MB, mēģināju palaist testu caur browseri, viss konvertējās. Ok tālāk domāju uzlikt GnuWin32 iconv priekš win sistēmas. Viss uzliekās, bet kad gribu konvertēt no windows-1257 uz utf-8, failu nepārkonvertē.

 

Varbūt kādam ir aizķēries kāds auto php skripts, kurš pagrābj failu un ar iconv veic vajadzīgas darbības.

 

Varbūt ir vēl kādi citi risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

visticamāk, ka tajā sql failā no windows-1257 ir tikai ascii + 11x lv specifiskie burti ar garum/mīkstinājum zīmēm (āēīūčģšžķļņ), kurus var aizvietot ar attiecīgajiem utf8 multibaitu burtiem ar parastu str_replace(), un konvertācija gatava! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu. Kur problēma? Tu saki, ka ar php viss konvertējas, un galā tev vajag php skriptu, kas to dara? Bet ja jau tev ir skripts, kas visu dara, ko vēl tev vajag?

 

iconv'am no gnuwin32 jāstrādā. Pats esmu to vairākkārt lietojis, strādā labi.

Link to comment
Share on other sites

viņam laikam tikai kkāds tests konvertējās, bet ne pats 20MB fails. vismaz es tā sapratu

 

vsp lielu failu var lasīt pa gabalam (piemēram, pa 4096 baitiem), konvertēt to un rezultātu rakstīt otrā failā. pēc tam ņemt nākamo porciju, un tā kamēr pārkonvertē visu source failu...

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka tajā sql failā, ir tie html simboli, ā utt... tos vienkārši ar find and replace, bet ko darīt ar šādu te?

 

Manuprât vislçtâk iepirkties tomçr ir pie vietçjiem dîleriem

 

Reāli murgs, ja kāds piesakās, varu iedod kā nelielu darbu, par kādu samaksu.

 

Beigās no visa man vajadzētu šādi

 

precīz�k daļas

 

Ja kāds vēlas iemeiģināt roku kovertācijā tad: skype: foxjanisfox

 

Jākonvertē ir vairāki table

 

Update: problēma atrisināta.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...