Jump to content
php.lv forumi

input, submit un ieraksts no mssql db


Chapman

Recommended Posts

velos es tā, kad man ir input lauks, un submit poga! tad ievadot konkretu ierakstu input lauka, parbauda sho ierakstu ar citiem ieraksties no mssql datu bazes, un ja ir atrasts shads ieraksts, tad dara vienalga ko!

ka to dabut gatavu?

esmu ticis tik talu, ka pikonektejas msssql un daudz maz saprotu, ka shadi:

$info = "SELECT * FROM S_Users WHERE Nick='$username'";
$info = mssql_query( $info );
$info = mssql_fetch_row($info);
$login = $info[5];

varetu veikt parbaudi vai shis ieraksts atbilst kaut kam!

ka sasaistit kopa, lai parbauda vertibu no input lauka ar DB ierakstiem?

un lai tas notiktu tieshi tad, kad nospiez Submit pogu?

Link to comment
Share on other sites

Nekad nēesmu spēlējies ar MSSQL kopā ar php, bet nedomāju, ka tas ir tik atšķirīgi no MySQL.

 


$info = "SELECT COUNT(*) FROM S_Users WHERE Nick='$username'"; //nezinu vai MSSQL satur f-ju COUNT, bet noteikti ir kas līdzīgs
$info = mssql_query($info);
$info = mssql_fetch_row($info);
if($info[0] > 0) {
 //tātad tāds niks jau eksistē
}
else {
 //tāds niks neeksistē
}

 

Vai ir kāds īpašs iemesls kādēļ tu izmanto MSSQL nevis to pašu MySQL?

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

ja! pashlaik datu baze darbojas uz access, un ta ir japarnes uz citu platforumu, jo db izmeri ir parak lieli un vis darbojas par leenu!

kapec php nevis C vai citas valodas? tapec, lai darbotos uz jebkura datora, neatkarigi no OS utt.

kapec mssql nevis mysql?

prakses vaditajs ta vnk grib!

un ari maz ticams, ka 300 lietotaji spes stradat vienlaicigi ja bus mysql datu baze!

p.s. pashlaik veidoju vnk modeli Datu bazei.

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ, lai 300 lietotāji nespētu strādāt vienlaicīgi? :) Ir protams, no svara, ko viņi darīs, bet neredzu tur neko tādu WOW. Piedevām nevajadzētu aizmirst, ka MSSQL tomēr ir maksas lieta :) (OK Express Edition ir bezmaksas).

 

Glabāt datus Access'ā, jau nu ir izvirtība :P

 

Par php neko nesaku :)

Link to comment
Share on other sites

nu mans prakses vaditajs ta grib! ka neka prakse ogres domē :D

kr4, vai ludzu kads nevaretu iedot vienkarshu logina piemeru?

kaut mysql!

jo manuprat, naw nemaz tik liela atskiriba no mysql un mssql :)

un par to, ka mssql ir maksas produkts, mani tas neuztrauc :)

un uzreiz jatajums, ka badut to, lai atverot sublapu, ta man atveertos konreta vieta ar linku piem shadi:

http://nosaukums.lv/?pg=sublapa

un vēl kas - acces tapec, ka visa sistema, kas darbojas ar DB ir kodēta VB un diezgan veca!

un vēl 1 jautājums: kāda starpība starp cookies un session (ja nesakita, ka kods atšķirās :D )? kurs labāks? kāpēc lieto vienu vai otru?

Edited by Chapman
Link to comment
Share on other sites

par tiem 300 lietotājiem... varbūt kāds zin, vai draugiem.lv joprojām datus glabā mysql (pirms 5 gadiem jau nu toč tā droši vien bija), vai ir pārgājuši uz kko "krutāku", tipa oracle vai tamlīdzīgi? anyway, manuprāt tādai pārejai nevajadzētu būt saistītai ar lietotāju skaitu, drīzāk ar kkādam dbms fīčām

 

pēc Chapman jautājumiem spriežot Ogres domes lapa būs nākamā, ko hakeri defeisos... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

par tiem 300 lietotājiem... varbūt kāds zin, vai draugiem.lv joprojām datus glabā mysql (pirms 5 gadiem jau nu toč tā droši vien bija), vai ir pārgājuši uz kko "krutāku", tipa oracle vai tamlīdzīgi? anyway, manuprāt tādai pārejai nevajadzētu būt saistītai ar lietotāju skaitu, drīzāk ar kkādam dbms fīčām

 

pēc Chapman jautājumiem spriežot Ogres domes lapa būs nākamā, ko hakeri defeisos... :D:D:D

nu kamoon! bez uzbraucieniem ok? izvelejos prakses vietu tikai tapec, ka sheit ar prakses vaditaju norunaju, ka naw obligati japabeidz sistema vissa :P vnk darishu ko varu, un ja sanaks, tad maybe darba vieta garanteta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...