Jump to content
php.lv forumi

Validaacijas jautaajumi - www.W3.org


azpage

Recommended Posts

A priekškam tev to vajag? Normāli vajag lietotājam pašam atļaut izlemt, kur viņš grib to linku atvērt jaunā vai vecā logā!
To es velos uztaisiit reklaamas baneriem un vel gribu zinaat vai tas vispaar ir iespeejams shim doctype.

 

Cik atceros (paskatoties savaa lapaa redzu) tad ieksh Transitional target ir gan atljauts, ieksh Strikt laikam nebija

Pie kluudu pazinjojuma tas bija rakstiits, bet kaadel tad neiet ?

Link to comment
Share on other sites

Tas nav svarīgi ko tu ar to taisi. Galvenais jau ir ļaut pašam lietotājam vērt vaļā kur VIŅŠ grib, nevis TU. A tagad tu gribi piespiest viņu, lai verās jaunā logā? Un kam tas vajadzīgs? To tak pats jūzeris var izlemt, kur viņš tavu reklāmu grib redzēt!

Link to comment
Share on other sites

2 bubu - pēc idejas tam tā ir jābūt, ka lietotājs izvēlas kur un kā ko vērt, tomēr ir tāda lieta kā pasūtītājs, kam galvenais ir nevis lietotāju ērtība, bet gan biznesa vajadzība, kas nosaka, ka "mana" lapa būs visu laiku atvērta, lai tā nepazustu...

(iz personīgās pieredzes - speciāla prasība)

Link to comment
Share on other sites

2 bubu - pēc idejas tam tā ir jābūt, ka lietotājs izvēlas kur un kā ko vērt, tomēr ir tāda lieta kā pasūtītājs, kam galvenais ir nevis lietotāju ērtība, bet gan biznesa vajadzība, kas nosaka, ka "mana" lapa būs visu laiku atvērta, lai tā nepazustu...

(iz personīgās pieredzes - speciāla prasība)

 

Tieshi taadeel arii veelos zinaat, pagaidaam gan tas nav obligaati, tachu ja uztaisiishu, ka lietotaajs pats izvelas, vinsh var pateikt, ka to vajag taa lai jaunaa logaa ver valjaa. Taadeel veelos zinaat kaa to izdariit ?

Link to comment
Share on other sites

pag, nu tagad skatos, ko saka w3c.org

un lūk arī biežāk uzdoto jautājumu atbilde: http://w3c.org/MarkUp/2004/xhtml-faq#target

un precīzāk:

If you want to use the target attribute, use XHTML 1.0 transitional.

Tā kā, ja viss ir pareizi izdarīts, tad tam būtu jāstrādā...

 

jau sākumā skatījos, ka tev pirmajā postā ir "taget" un nevis "target" - pieņemu, ka tas ir taikai aiz ar roku rakstot. (bet moš nē?)

 

un cik noprotu tad dtd tas joks ar ir reģistrēts (ja nu es te tagad kaut ko greizi saku, tad bļaujiet - es ar tik mācos):

http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd

<!ATTLIST a

  %attrs;

  %focus;

  charset    %Charset;      #IMPLIED

  type        %ContentType;  #IMPLIED

  name        NMTOKEN        #IMPLIED

  href        %URI;          #IMPLIED

  hreflang    %LanguageCode; #IMPLIED

  rel        %LinkTypes;    #IMPLIED

  rev        %LinkTypes;    #IMPLIED

  shape      %Shape;        "rect"

  coords      %Coords;      #IMPLIED

  target      %FrameTarget;  #IMPLIED  <-- reku šeku ir tak

  >

Link to comment
Share on other sites

kamdēļ iekš onclick izmantot protokolu java script: ? pagaidām neko citu tur neredzēju. validitātes un uzabilitātes pēc iraid jābūt

<a href="reklāmas links" onclick [note, apakšējā reģistrā]="window.open(reklāmas links,'whatever');return false">Saite</a>

un tikuntā šis ir sliktāk, nekā ja būtu ļauts target="_blank", jo window.open pārtvers antipopupi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...