Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu / Mainu (!15ls!)


ysakovs

Recommended Posts

nu jā, taisot "skriptu" par dažiem desmitiem Ls, bankas komisija un juridisko pakalpojumu izmaksas droši vien smagi pārsniegtu paša "produkta" izmaksas :D vsp es jau nemaz nebiju domājis, ka vidutājs tādiem maziem darījumiem varētu būt banka vai kkāds juristu vai sazin kāds tur 3rd party kantoris, bet drīzāk gan kāds abiem zināms čuvaks vai kkā tamlīdzīgi ;)

 

vēl risku var samazināt, sadalot darbu & maksājumu pa daļām: izdara 20% saņem 20%, izdara nākamos 20% saņem nākamos 20%, ...

čakars jau ir ar vairākiem pārskaitījumiem, taču ātrāk var pamanīt, kura puse nepilda saistības

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vēl risku var samazināt, sadalot darbu & maksājumu pa daļām: izdara 20% saņem 20%, izdara nākamos 20% saņem nākamos 20%, ...

čakars jau ir ar vairākiem pārskaitījumiem, taču ātrāk var pamanīt, kura puse nepilda saistības

a taa ir Pilnigi normala prakse..

Es bez avansa iemaksas vispar nekustos ..

ja vien ja nav ilgstosa sadarbiiba, kad zinu ka varu uzticeties..

Jo savadak var sanakt, ka klients pasuuta Vairakiem vienlaiciigi, attieciigi izvelas labako un parejos 'pasuuta'.

Taa pat ir jau zinama prakse :(

--

ta kaa :

Avaans

nakam samaksa kad vari ko atraadiit ( beta versija )

nakamaa Finals

Un atd atlikusho , kad ir pie klienta ,

Jo dazreiz var sanakt taa, ka Severa ipatnibu delj klientam neies ..

Tad atri sataisa un viss final norekjini

---

Sada ir ljoti izpltiita prakse ..

Nevis dafai uztaisi, un tad maksaashu ..

Ja Klients ir ieintreseets sadarbiba tad Avansu samaksaas , jo pat LR likumdosanaa shamais ir aprunaats..

Ja atsakas no talakas sadarbiibas tad pats vainiigs, avanss jau netiek atmaksaats.

Protams ja vispar ko Esi izdarijis.

Link to comment
Share on other sites

Jo savadak var sanakt, ka klients pasuuta Vairakiem vienlaiciigi, attieciigi izvelas labako un parejos 'pasuuta'.

Taa pat ir jau zinama prakse :(

 

Pat ne labāko, a lētāko. Pašam ir nācies pieredzēt uz savas ādas, diemžēl. Pasūta - saka viss OK, tik taisi. Uzraksta pēc pāris dienām - a es atradu lētāku, tā kā vari vairs netaisīt...

 

Tādēļ ar to visu vajag tā uzmanīgi.

 

Bet pa šito "skriptu" pirkšanu/pārdošanu - lielāko daļu noteikti var atrast netā pa brīvu no piedāvātajām "precēm". Pārējo mazo daļu, pats var uzkodēt, maksimums, dažu stundu laikā. Uz šādiem scam'iem, domājams, parasti uzķeras gados jaunie un programmēt neprotošie censoņi, kuri cer: "Vot dabūšu šito skriptu, uzlikšu un pelnīšu ļimonus". Tik viegli, tas, diemžēl, nav.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pat ne labāko, a lētāko. Pašam ir nācies pieredzēt uz savas ādas, diemžēl. Pasūta - saka viss OK, tik taisi. Uzraksta pēc pāris dienām - a es atradu lētāku, tā kā vari vairs netaisīt...

a tam jau domata Drosiibas nauda , ja buus iemaksajis, tad sapratis ka Letak tapat nebuus ;)

parasti shama svarstas no 10-20% ..

Un sac darit tikai tad kad Nauda ir Uz tava konta, nevajag klausiities nekadas atrunaas..

Nav naudinajs, nav cepuminju ..

Tad vismaz kauckads morals gandarijums..

Link to comment
Share on other sites

tu idiot ko tu te teelo kkaadu atmarozaku? tas ir mans skripts es nepielaushu lai tads krapneiks taka tu tagad te uzvaaras,tapec jau visiem dodu pa velti! mirsti. vispar nesaprotu kapec veljoprojam shis te juzeris nav izbanots. Lapas admnistracijai vienalga, ka te mitinas viens krapnieks, kas izkrpaj darbus?

Link to comment
Share on other sites

tu idiot ko tu te teelo kkaadu atmarozaku? tas ir mans skripts es nepielaushu lai tads krapneiks taka tu tagad te uzvaaras,tapec jau visiem dodu pa velti! mirsti. vispar nesaprotu kapec veljoprojam shis te juzeris nav izbanots. Lapas admnistracijai vienalga, ka te mitinas viens krapnieks, kas izkrpaj darbus?

 

nezz kuram tad tu vinu jau esi pa briivu atdeviss?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...