Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu / Mainu (!15ls!)


ysakovs

Recommended Posts

vismaz tev būs mācība, ka tajā pašā vietā kur nozagi nepārdosi, saprati? knetuks jebānais tālu tu šitā netiksi...

idiot? jau no pirmā mana posta šeit, jebkuram pricējam pārgāja interese par "tavu" sludinājuma skriptu, piecus eksemplāri tikkai tavos sapņos.

Kārtejais tavs fake profils atmaskots :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vsp tgd jau man abi šie kadri liekas šaubīgi. par ysakovu ir 100% skaidrs, jo viņš nemaz nemēģina noliegt test2 sacīto. taču arī pats test2 ne atbild uz pm, ne arī sūta kodu, kā te pats reklamē. turklāt ja tas, ko ysakovs uzlika uz yy, ir tas pats, ko kodēja test2, tad man viņam jautājums: vai tu test2 esi no Azerbaidžānas? http://mono.az (tiešām izskatās kā ss.lv :D:D:D) ja kopē kko, tad vismaz aizvāc iepriekšējā saita logo un pārējās norādes... :P

Link to comment
Share on other sites

un kas tas, ka es esmu latvieties es nevaru taisīt azarbaidžāņu saitus? pie tam pirms pārdevu tam loham es vel dēvu viņam preview uz to mono.az, jo tāds saits jau eksistē...

ai vispār man te nevienam nekas nav jāpierāda, galvenais, lai tas šarlatāns nedabū ne graša no mana koda :) adios :)

Link to comment
Share on other sites

vismaz tev būs mācība, ka tajā pašā vietā kur nozagi nepārdosi, saprati? knetuks jebānais tālu tu šitā netiksi...

idiot? jau no pirmā mana posta šeit, jebkuram pricējam pārgāja interese par "tavu" sludinājuma skriptu, piecus eksemplāri tikkai tavos sapņos.

Kārtejais tavs fake profils atmaskots :)

Ar sevi sarunājies un sevi lamā, test2? Lūdzu piedomā pie savas valodas lietošanas - turpmāku lamuvārdu lietošānai sekos sankcijas. Savu domu jāmāk izteikt arī normālā leksikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...