Jump to content
php.lv forumi

Linki Per Admin level !


sintaxerror

Recommended Posts

Sveicināti !

 

Strādāju pie admin paneļa un no nulles visu rakstot radušās problēmas nezinu kā izdarīt lai attiecigajam Adminam ar levelu 2

nerādās kautvai vienkārš links ! Mazliet paskaidrošu sīkāk kas man pašlaik ir.

 

mysql db ar admin teiblu ID / Username / Password / level [1 vai 2]

 

vienkārša php login lapa kas pec ielagošanās aizved uz manu admin paneli tādu pašu php lapeli ar pāris linkiem. piem:

 

<a href="aarea.php?page=logrecord">Login record's</a>

 

gribu lai ir kāds filtrs kas atšķiro kāds ir tas admin level 1 vai 2 no mysql teibla un attiecīgi no tā

lapā paslēpj kautvai vienkāršu linku. Ja kāds varētu norādīt kādu vienkāršu kodu vai tutoriālu uz šo te es būtu ļoti pateicīgs

pašlaik nekur tālāk netieku :( !

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Strādāju pie admin paneļa un no nulles visu rakstot radušās problēmas...

 

Ja kāds varētu norādīt kādu vienkāršu kodu vai tutoriālu uz šo te es būtu ļoti pateicīgs

pašlaik nekur tālāk netieku :( !

Rakstiit Admin paneli nezinot Pat Elementaru IF/ELSEkonstrukciju ? Nu gan apnjemiiba ( vai vecuma/jauniibas Marazms)..

Un nakamais kads buus nakamais jautajums par Elementaram konstrukcijam ??

--

P.S. njemot if/else linku uzdoros ka PHP 5.3 ir pieejama GOTO konstrukcija

Varu iedomaties kaadadi jautajumi tiks uzdoti, un kkadi vajprata skripti paradiisies :(

 

EDIT:

Nu ne gluži lai kam ir level 2 tam tas links ir kā Hide vai Block neredzams es nez.. nesen tik sāku darboties ar PHP.. :/

PHP nav nekaada sakara ar HIDE/BLOCK un citiem HTML/CSS/JS etc.. konstrukcijam/sintaksi

--

Un ja gribi lai nerada tad gluzji vienkarshi Neizvadi, jo savadak paskatoties lapas Sorci tapat to linku vares panjemt un izmantot...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Rakstiit Admin paneli nezinot Pat Elementaru IF/ELSEkonstrukciju ? Nu gan apnjemiiba ( vai vecuma/jauniibas Marazms)..

Un nakamais kads buus nakamais jautajums par Elementaram konstrukcijam ??

--

P.S. njemot if/else linku uzdoros ka PHP 5.3 ir pieejama GOTO konstrukcija

Varu iedomaties kaadadi jautajumi tiks uzdoti, un kkadi vajprata skripti paradiisies :(

 

EDIT:

PHP nav nekaada sakara ar HIDE/BLOCK un citiem HTML/CSS/JS etc.. konstrukcijam/sintaksi

--

Un ja gribi lai nerada tad gluzji vienkarshi Neizvadi, jo savadak paskatoties lapas Sorci tapat to linku vares panjemt un izmantot...

 

Nu paldies, paskatīšos varbūt googlē atradīšu risinājumu no dotiem piemēriem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...