Jump to content
php.lv forumi

Text area


vipijs

Recommended Posts

Sveiki, ir tāda lieta, ka gribu izmēģināt uztaisīt sākuma lapu, kas ir līdzīga ŠIM, bet kā es varu zināt koordinatēs lai tieši tajā vietā kur man ir attēls varu ielikt linku, lai piemeram viens iemet draugos otrs feisā? Varbūt kāds māk to izveidot, tad varētu man izpalīdzēt

Link to comment
Share on other sites

tā ir ķipa attēla mape.. ka var attēlu pa klikojamu dabut + iekš w3schools, kad meklēju bijus atradis tādu funkciju kas rāda, kurš x y koordinātes jebšu pikselis no bildes tas ir un pēc tā bija viegli vilkt

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas uz photoshop pusi vai kā? Un tur es viņā tagad ielieku to bildi ko es gribu, tad vienkārši pa virsu uzlieku to kaut ko citu un tad viņš man uztaisīt Text area tajās vietās kur man būs tie attēli??

 

GIMP fotošopa bezmaksas alternatīva. Man personīgi nepatīk, liekas neerts, bet tur principā var izdarīt visu to pašu ko šopā...

Link to comment
Share on other sites

tu vispār paskatījies to w3schools piemēru? http://w3schools.com/TAGS/tryit.asp?filename=tryhtml_areamap

 

tas ir gatavs strādājošs piemērs!!!!!!!!!

tev pat nevajag rakstīt html no 0. vnk ieliec savu bildi un savas koordinātes katram linka apgabalam

 

un grafisko programmu (photoshop) es pieminēju tikai tāpēc, ka tur var ērti apskatīties, kādas kurā vietā ir koordinātes, lai uzreiz zinātu, ko rakstīt htmlā. bet var jau arī tāpat sākumā ievadīt aptuvenas koordinātes un tad pielabot...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...