Jump to content
php.lv forumi

pagarināt bildes krāsas ar CSS


DLV

Recommended Posts

Neizdevās atrast forumā, tāpēc domāju uzjautāšu zinošajiem.

 

situācija šāda - lapas augšā ir bilde, kura monitoru rezolūcijas dēļ ir apgriezta tā, lai mazajiem monitoriem tā būtu pilnībā redzama un nevajadzētu bīdīt pa labi pa kreisi, turklāt lielajiem monitoriem ar augstāku izšķirtspēju šī pati bilde parādās kreisajā pusē un visa labā puse ir background krāsā, respektīvi baltā.

Kā lai es varu aizpildīt visu atlikušo lauku tā, lai tas turpinātos tādās pat krāsās, kā ir bildē? saprotams, ka bilde nav vienkrāsaina, līdz ar to backgroundu es nevaru aizpildīt vienā krāsā. bilde ir sadalīta divās horizontālās līnijās un šīs pašas līnijas es vienkārši gribu pagarināt līdz monitora labajai pusei.

 

ir variants ar repeat, bet šo nevaru izmantot, jo uz bildes ir teksts.

 

varbūt var dalīt kā tabulu, kreiso kolonnu vienā rindā, labo 2 rindās un tad (ja vispār tā var). neesmu specs, sorry!

 

ja ir kādi ieteikumi, būtu pateicīgs par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Nu domāju, ka fonu var atkārtot, bet tekstu gan neizdosies.

Izveido div tagu un tajā iekšā ieliec tekstu (kā attēlu, izmantojot img tagu), fonu div tagam izmanto, ka jau minēji, izmantojot attēlu, kas atkārtojās (background: url(images/logo.png) repeat-x;)..! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...