Jump to content
php.lv forumi

CSS layout nolīdzināšana


Ričiņš

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir sekojoša problēma..

Šodien iekš savas lapas integrēju ziņu cms. Tā jau viss kārtībā, bet kad vēlos apskatīt ziņas pilno tekstu un uzspiežu uz linka, lai apskatītu pilno ziņas tekstu, lapas layout paliek uz vietas, bet pārējais teksta turpiājums nobīdās pāri tai.. vienvārd' sakot skatīt te.. vai tā ir css vai html vaina? Un kā es varu novērst šo kļūdu?

Paldies jau iepriekš,

Ričiņš

 

[edited]

Zinu, ka šī tēma ir jau apspriesta, bet ar to word-wrap:break-word; man tikuntā nekas nestrādā..

Edited by Ričiņš
Link to comment
Share on other sites

Īpasi nepētiju, bet iesaku pamēģinā pozīcijas pačakarēt. Izskatās ka ar <div> pozīcijām kkas neritīgi.

 

esmu izmēģinājis visu.. pēc negulētas diennakts īpaši domāt spējīgs neesmu, bet nu cik noprotu tad tas word-wrap:break-word; darbojas tikai uz ie6.. tad man tāds jautājums, kā lai panāk to pāšu, lai rāda jaunākā versijā vai vismaz kādā citā jaunākā brovzerī?

 

P.s. neesmu īpaši skilots @ CSS, bet kas un kā rubīju..

Edited by Ričiņš
Link to comment
Share on other sites

Ričiņ, tu vismaz esi apskatījies, ko tas word-wrap vispār dara, un kāds tam varētu būt sakars ar to kas tavā lapā notiek???

 

This property specifies whether the current rendered line should break if the content exceeds the boundary of the specified rendering box for an element (this is similar in some ways to the ‘clip’ and ‘overflow’ properties in intent.)

 

Ar angļu valodu man viss ir kārtībā :)

 

Man tiešām nav idejas un spēka jautāt gūgles tantei, tāpēc griezos pie Jums.. skilotiem koderiem.

Edited by Ričiņš
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas propertijs salauž vārdu, ja tam vairs nav vietas dotajā laukumā.

Un tu domā, ka tam ir sakars ar to, ka tev div's nestiepjas līdzi? :)

 

EDIT: eh, apskatījos tavu vareno sourci - tu esi norādījis fiksētu augstumu (height:350px;). Un protams, ja ir norādīts fiksēts izmērs, vari bāzt dajebko iekšā, bet izmērs nemainīsies.

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas propertijs salauž vārdu, ja tam vairs nav vietas dotajā laukumā.

Un tu domā, ka tam ir sakars ar to, ka tev div's nestiepjas līdzi? :)

 

EDIT: eh, apskatījos tavu vareno sourci - tu esi norādījis fiksētu augstumu (height:350px;). Un protams, ja ir norādīts fiksēts izmērs, vari bāzt dajebko iekšā, bet izmērs nemainīsies.

 

mazliet sapratnes lūdzu.. teicu, ka neesmu skilots :D

un kā es varu to salabot?

Link to comment
Share on other sites

height:350px;

 

styles.css (line 40)

 

Noņem to height nost, reāli vidus daļa stiepsies tik gara, cik reāli viņa arī ir.

Link to comment
Share on other sites

height:350px;

 

styles.css (line 40)

 

Noņem to height nost, reāli vidus daļa stiepsies tik gara, cik reāli viņa arī ir.

 

fox tu esī ģēnijs :D klau un kā lai es dabūnu gatavu, tā lai sānu joslas nolīdzinās pēc vidus joslas?

Link to comment
Share on other sites

A kāpēc tu nevarēji šitā te :

http://innonesen.se/test/l-6/

 

Vai aptiesībā, vēl labāk šitā :

http://www.positioniseverything.net/articles/onetruelayout/equalheight

 

 

āāāā paldies! jūs esat dievi :D

tagad saptratu, ka tomēr jāpamācas vēl tas css..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...