Jump to content
php.lv forumi

web portala izveide


Rahard

Recommended Posts

Cik izmaksātu izveidot:

 

Portālu ar:

1) Zinas ( ar sub kategorijam / piem sports utt / pievienot var ari komentarus )

2) Review ( apraksti ar vertesanu) respektivi piemeram viena filma visiem iespejas ielikt zvaigznes un mazu komentaru, ko visi var izlasit ( pievienot comentarus un vertet var tik registreti lietotaji

3) Mazins sludinajumu delis ( 3 sadalas un vnk pievienosana lidzigi ka ss.lv kaut kada sumina par pievienosanu un viss...)

4) Iespeja pievienot apsveikumus, novelejumus...

5) Iespeja pievienot pasakumus un to aprakstus, kaut kas lidzigi ka draugiem.lv pasakumi

 

 

Nu ta veletos zinat cik tas izmaksatu un apmeram cik ilgs laiks? Un vai kads butu gatavs , spejigs to izveidot...?

Link to comment
Share on other sites

Es pa kādiem 350 varbūt ķertos klāt pie kaut kā tāda...

 

 

Tas labi, jo esmu gatavs, par labu projektu maksat no 300 - 500 Ls... Un cik ilgs laiks vajadzigs butu?

 

*

- Ta principa vajag Registraciju + login un main adminam iespeja pieskirt lietotajam piemeram zinu redaktora statusu, ar ka palidzibu vins var tik klat piemeram pie Jaunu zinu pievienosanu

- Zinas ar kategorijam + iespeja pievienot jaunu un katrai zinai savi komentari, ko var pievienot registreti cilveki

- Mazins sludinajuma delis, par sludinajumu attieciga naudina tiek samaksata, un tas attiecigas dienas radas

- Iespeja cilvekiem pievienot apsveikumus un sera vestis ( par samaksu )

- Kaut kadu lietu apskats ( iespeja ielikt zvaigznes piemeram 3/5 zvaigznem par skaistumu 3/4 par ideju utt ka ari beigas mazins komentars ) tad visas zvaigznes nem ka videjo un parada. Bet admins vai lietotajs ar specialu statusu tik var pievienot lietas ko vertet..

Link to comment
Share on other sites

Es jau būtu izveidojis, par letaaku cenu, vieniigi par mazliet ilgaaku laiku nekā pro, a tu uzreiz block :D

 

 

Ne lieta tada, es nezinu ka bus ar tam zvaigznem utt... man tas neder..vajag cilveku , kurs 100 % zin ko dara un dara to atri un objektivi.. bet nu esmu sanemis paris PM un tagad zinu aptuvenas cenas... Tagad tik ar viena cilveka palidzibu ( sava drauga ) to visu projektu ari izveidosu un par letaku cenu.. Bet paldies visiem par info un atro reagesanu...

 

 

Topic CLose

Link to comment
Share on other sites

Parasti cilvēki, kuri ņem pārāk mazas summas uztaisa kaut ko nedrošu un sastiķētu no visādiem koda gabaliņiem, kuru pēcāk ir neiespējami uzlabot. Tapēc jau te forumā katru dienu parādās topiks ar tēmu aptuveni: "Man vajag skriptu kas uzpiežot uz teksta atver lapu".

Link to comment
Share on other sites

Summā netika iekļauta dizaina izstrāde...

 

Man, personīgi, tas prasītu 1-2 mēnešus (paralēli studijām)

 

Bet nu tā cena arī tīri orientējoša...

 

 

Edit: ā, nu lai jums veicas :)

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Parasti cilvēki, kuri ņem pārāk mazas summas uztaisa kaut ko nedrošu un sastiķētu no visādiem koda gabaliņiem, kuru pēcāk ir neiespējami uzlabot. Tapēc jau te forumā katru dienu parādās topiks ar tēmu aptuveni: "Man vajag skriptu kas uzpiežot uz teksta atver lapu".

 

 

 

Respektivi es šo cilvēku pazīstu un zinu uz ko viņš spējīgs, kā arī kādus projektus veicis. Tik sākuma nezināju vai piekritīs. Un tādēļ arī meklēju šeit iespējamo kandidātu , ja nebūtu pielauzis draugu :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos, te visi badā mirst vai kā? Es tādu portālu tev uztaisīšu par 1350LVL + visi nepieciešamie nodokļi. Termiņš - 2 mēneši. Tā ir reālā cena.

Pārējie vienkārši neprot strādāt vai arī mirst badā...

 

A par cik džavā? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...