Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


9876

Recommended Posts

Būtībā jau problēma ir faktā, ka cilvēks, kas ir devies uz darba interviju ar savu pārliecību par savu varēšanu un prasmi ir aplauzies un tagad nevar samierināties, cenšas visā vainot potenciālo darba devēju. Izskatās bērnišķīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, te jau katrs bliezh pa savam stilam valjaa... Kas tur taads, ja es gribeeju sataisiit visu savaadaakaa stilaa, nevis taadaa, kuru peec tam vairs nav reaali papildinaat... Protams, tas sanaak uzdevums, bet saitaa neviens neliks taadu textu, kur viss ir sabaazts kopaa, jo tur nav paredzeetas vietas pilniigi nekam! taa luuk... vienkaarshi ir cilveeki, kas padomaa vispirms un tad griezh... Labi, man tur bija kaut kas liiks tai kodaa, jo steigaa rakstiits (pie tam, reekjini, nebiju darbojies ap programmeeshanu nu jau ilgu laiku no manis neatkariigu apstaaklju deelj...), bet zato, stils - meegjinaats veidot stils, kaads saitam vareetu buut noderiigs...

Link to comment
Share on other sites

Klientam (vismaz vairumam no viņiem) tavs programmēšanas stils būs pie kājas. Galvenais, ka funkcionalitāte būs tāda, kāda tika prasīta ;)

true, true....

however, an inormous pitty

 

jo kādam (piem.man) pēc tam nākas tos produktus supportēt/attīstīt (lasi: pārrakstīt)

vajadzēja man te nesen vienu sistēmu uzlikt jo ātrāk jo labāk. no 40 hotscripts pieejamām (brīvām) tikai 2 bija kaut vai cik lietojamas, beigu beigās vienā vēl vienu lielu gabalu vajadzēja pārrakstīt un globals on likt...

Link to comment
Share on other sites

Ar to var pavisam vienkārši cīnīties - uzrakstām coding guidelines vai paņemam tos pašus jau daudz apspriestos PEAR coding standards (http://pear.php.net/manual/en/standards.php), liekam programmētājam tās izlasīt un vadīties pēc tām. Ja cilvēks būs pietiekoši saprātīgs, lieta aizies kā pa sviestu un problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

no 40 hotscripts pieejamām (brīvām) tikai 2 bija kaut vai cik lietojamas, beigu beigās vienā vēl vienu lielu gabalu vajadzēja pārrakstīt un globals on likt...
Nu domāju, ja raksti priekš sevis un tas tev neliekas nekāds svarīgais kods, tad var rakstīt, tā lai tikai strādā, bet ja tu to domā publicēt vai tirgot, tad nu gan vajadzētu pacensties mazliet vairāk. Bet parasti cenšos puslīdz korekti rakstīt, man vienalga vai par to piemaksās vai nepiemaksās vienkārši pašam labāka sajūtu, ka labi padarīts :)
Link to comment
Share on other sites

Jums te laikam visiem darbs jau ir, taapeec tik viegli par visu spriezhat :) Es veeleejos samekleet darbu un centos kaa labaak intervijaa un par to te nodirsh... Es neesmu nemaz tik slikts shajaa jomaa un ja veertee manu pieredzi, esmu diezgan daudz iemaaciijies! Kaapeec gan nevareetu dabuut darbu shai jomaa Riigaa??? Visur esmu skatiijies, meegjinaajis, bet nekas nesanaak... :(

Link to comment
Share on other sites

Jums te laikam visiem darbs jau ir, taapeec tik viegli par visu spriezhat :) Es veeleejos samekleet darbu un centos kaa labaak intervijaa un par to te nodirsh... Es neesmu nemaz tik slikts shajaa jomaa un ja veertee manu pieredzi, esmu diezgan daudz iemaaciijies! Kaapeec gan nevareetu dabuut darbu shai jomaa Riigaa??? Visur esmu skatiijies, meegjinaajis, bet nekas nesanaak... :(

Robis, te neviens nebūtu neko teicis, ja tu pats nebūtu sācis ar visiem izgājieniem - cik sarežģīts uzdevums, cik firma slika utt.

Link to comment
Share on other sites

Pag pag... mieriigaak! Es vienkaarshi pazinjoju, kaads man uzdevums tika dots un kaada bija attieksme shai firmaa, kad es tur ierados (godiigi sakot, programmeetaajiem meedz buut viens truukums - cilveeks nav programma! :) ) Taa luuk! Un es joprojaam uzskatu, ka taa veerteeshana bija nepareiza un uzdevums arii nebija iisti labs! Cik cilveeku tik viedoklju, cik programmeetaaju, tik viedoklju, vieniigi shiis kategorijas cilveeki biezhi vien nekaadi nespeej atziit cita viedokli...

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka ar to stundas limitu vienkaarshi gribeeja paarbaudiit, kaa vinjsh prot ieplaanot savu laiku! Shajaa gadiijumaa izplaanot cik sarezgjiiti vai kaartiigi vinjsh var uztaisiit to kodu stundas laikaa.

Nu jaa un stundas laikaa jaunu noteikti vareeja tiiri labi sataisiit.

Cilveeks vienkaarshi miil dziivee visu sarezgjiiit, vot i blieza augshaa ar visaadaam uz naakotni paredzeetaam iespeejaam kodaa u.t.t. kaut arii vinjam to nevienc nebija luudzis! Par naakotni var domaat maajaas guljot gultaa. Darbaa vajag izdariit to ko vajag izdariit un taadaa laikaa kaa to vajag izdariit :) ja vien nav preteejs nosaciijums :)

Luudzu mani nesist par sho postu :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...