Jump to content
php.lv forumi

Weblapa


kodeejsN1

Recommended Posts

Tiek pārdots, gatavs, aktīvs projekts - http://bbit.woano.lv/ . Domēna vārds nav iegādāts, JO man vairs nav laika ņemties ar projektu UN nevēlos tur vairs ieguldīt. Projekts ir samērā jauns, pastāv no jūlija, domāts kā helpline, pamācības, skripi, dizaini, izklaide, etc. Projektam ir apmēram 35 - 70 apmeklētāji dienā. Projekta pircējam klāt varu iedot visādas fīčas (dizainus, skriptus) kas noderētu vai arī palīdzētu kādas konkrētas lietas izveidē. Pašlaik forumā ir reģistrēti 116 lietotāji un aktivitāte ir kritusies, tādēļ vēlos dabūt cilvēku kas tiešām varētu atbildēt par projektu...

 

Cena - 20 ls

Link to comment
Share on other sites

Es pārdodu gatavu projektu ar dizainu, skriptiem, apmeklētājiem un VISU INFORMĀCIJU, ja 20 ls tas ir daudz, tad ej PAKARIES.

 

un tikai ~40 cilvēku apmēkle

 

Pff, tas nav visas dienas apmeklētāju skaits, katru dienu skaitlis mainās.

 

Z0MG

 

p.s NU JĀ, VAR REDZĒT KA TEV IR 14 GADI, TEV TIE 20 LS IR PĀRĀK LIELA NAUDA, LAI DOTU ROKĀS

Edited by kodeejsN1
Link to comment
Share on other sites

omg nu kur šādi var...

 

par 1 lapeli, 1 js popupu ziedo un illegal ipb forumu 20ls ...

 

dzemdībās no rokām izšļuki?

 

ā un kļūdījos par 2 lapelēm...

 

+ http://bbit.woano.lv/kontakti.php

 

satura augšā rakstīts jaunumi + tā forma sperta :D

 

es ar savām amatiera zināšanam uzkodēju forumu ar visu admina paneli un jquery efektiem, ko pārdevu par 40ls un tu par neko 20ls gribi?

 

novilkšu ipb, uztaisīšu sākuma lapu, ielikšu pliku veceņu bildes un man būs 100 apmeklētāji dienā + pārdošu par sotaku .. ha ha ha ha...

Edited by FiXeD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...