Jump to content
php.lv forumi

chmod 664


Goldss

Recommended Posts

Sveicināti,

Esmu šeit jauniņais, tāpēc arī rakstu šajā foruma sadaļā.

 

Mana problēma:

Nesen esmu sācis darboties ar forumu veidošanu, izmantoju XAMPP serveri, kas ir uzstādīts uz mana datora. Izveidoju phpBB3 forumu, visu kā vajag, nekur nekādas kļūdas, it kā nav.

 

Bet ir viens trekns bet, man parādās šāds paziņojums:

 

Your config file (config.php) is currently world-writable. We strongly encourage you to change the permissions to 640 or at least to 644 (for example: chmod 640 config.php).

 

Esmu sapratis tik tālu, ka man ir jānomaina chmod config.php failam.

 

Ieejot xampp->htdocs-->phpbb3-->atverot config.php failu, man tur neparādās tas, kas ir nepieciešams.

 

Tad nu būtu ļoti pateicīgs, ja Jūs man palīdzētu atrisināt šo problēmu.

 

Esmu vēl jauns un zaļš saistībā ar phpbb forumiem.

Link to comment
Share on other sites

XAMPP nozīmē jka tur kaut kur fonā ir unix/linux.

Atver konsoli, atrodi kur ir tas confog.php un nomaini permisijas. Thats all.

 

Edit: laikam nē ... to perversiju izrādās ka var uzlikt arī uz windows .. dīvaini.

Uzliec lai tikai admins var labot/rakstīt config.php failu.

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

ar chmod ir domāta php funkcija, kas uzstāda piekļuvas tiesības (rakstīt, lasīt utt) konkrētam failam vai mapei.

Palasi par to php manuāli, taps skaidrs: http://php.net/manual/en/function.chmod.php

 

 

mefisto, nesapratu par to XAMPP un unix. Man tak vista un xampps stāv :)

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju esmu iesacējs un būtu ļoti labi, ja Jūs varētu kaut kā soļiem patiekt.

Jo īsti jau es nezinu, kur tā konsole ir.

Esmu iztaigājis ārzemju forumus un skaidrs man nav tapis, kur, kas jāver vaļā. To domu, es sapratu, kam tur reāli ir jāparādās, bet nezinu, kā un kur to atvērt.

 

 

Man arī ir Vista!

Edited by Goldss
Link to comment
Share on other sites

Pēc tā cik sapratu ...

 

Es atvēru Notepad++, ierakstu tur tikai tās trīs rindiņas un saglabāju to failu ar nosaukumu, kuru minēja. Lab, tik tālu, ja viss ir pareizi, es izdariju.

 

Ko tālāk darīt?

 

Saprotu, ka ir jāatver ar browseri, bet ko man rakstīt tā /www.../ vietā, ja man nav reālas adreses, kas sāktos jau ar www?

Reāli man ir tikai tas uztaisītais phpBB3 forums, kurš tagad stāv uz mana datora XAMPP servera. Nekas cits nav ne mainīts ne likt.

Link to comment
Share on other sites

1. Nav man nekādas tur super labās iemaņas, bet tas jau man neliedz iemācīties to visu.

2. Cerēju šeit uz sapratni, par to, ka esmu tikai iesācējs, bet nu izrādās, ka nekāda sapratne nav, ir tikai pārmetumi, ka nemāku vēl pamatus.

3. To jau es meģīnāju alfinjsh, man neko nevēra vaļā, tikai plika balta lapa. Saprotu, ka iespējams ir kļūda tajā .php failā.

 

Tad jautājums. Vai atverot Notepad++ jaunu lapu, man ir jāieraksta tikai tās trīs rindiņas, vai arī ir kaut kas vēl sākumā jāieraksta? Ar .php neesmu īpaši labi pazīstams, kaut ko sajēdzu ar no HTML pamatiem tik.

 

 

Skaidrs. Izdariju!

Edited by Goldss
Link to comment
Share on other sites

1. Nav man nekādas tur super labās iemaņas, bet tas jau man neliedz iemācīties to visu.

2. Cerēju šeit uz sapratni, par to, ka esmu tikai iesācējs, bet nu izrādās, ka nekāda sapratne nav, ir tikai pārmetumi, ka nemāku vēl pamatus.

3. To jau es meģīnāju alfinjsh, man neko nevēra vaļā, tikai plika balta lapa. Saprotu, ka iespējams ir kļūda tajā .php failā.

 

Tad jautājums. Vai atverot Notepad++ jaunu lapu, man ir jāieraksta tikai tās trīs rindiņas, vai arī ir kaut kas vēl sākumā jāieraksta? Ar .php neesmu īpaši labi pazīstams, kaut ko sajēdzu ar no HTML pamatiem tik.

 

Ja atvēra tukšu lapu, tad visdrīzāk pareizpo, jo tajā nekas taču netika izvadīts uz ekrāna, tikai izpildīta komanda. Joprojām rāda to kļūdu(tā cik saprotu, nemaz nav īsti kļūda, bet ieteikums)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...