Jump to content
php.lv forumi

Karšu norēķinu sistēma


SkyD

Recommended Posts

Interesējos par karšu norēķinu sistēmām. Kāds varbūt var ieteikt kādu ārzemju uzņēmumu, kas piedāvā iespēju mājas lapā pieslēgt karšu norēķinu sistēmu VISA un MASTER kartēm?

Piemērs, ccbill.com. Līdzīgu kko šim uzņēmumam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sorry, ka jāceļ veci topi augšā, bet tomēr...

Mani interesē tādi servisi, kur:

1) nedz pircējam, nedz merchantam (tirgotājam) nav nekur papildus jāreģistrējas. Skaidrs, ka PayPal un tamlīdzīgi neder.

2) lapas dizainu, kurā ir forma maksājumu kartes datu ievadei, es pats kā developers pielāgoju/stiloju, jo ir svarīgi, lai klientam nerodas sajūtu, ka viņš tiek aizredirektēts uz citu saitu.

3) piedāvā pēc iespējas lielāku skaitu ar karšu tipiem, ar kuriem klients var norēķināties. FirstData.lv ir ok, bet šie piedāvā apstrādāt tikai VISA, VISA Electron, MasterCard un MasterCard Maestro.

4) un vai ir iespejamība, ka nauda uzreiz tiek ieskaitīta kādā Latvijas bankas kontā (arī tāpat kā FirstData.lv, kur nepieciešams noslēgt līgumu ar kādu LV banku).

 

Būtu labi, ja kāds, kas ir ņēmies ar šādiem ārzemju variantiem, varētu nosaukt tos/dalīties pieredzē.

 

P.S. Kā saprotu, tad viens no šādiem servisiem ir ccbill.com.

Link to comment
Share on other sites

1) nedz pircējam, nedz merchantam (tirgotājam) nav nekur papildus jāreģistrējas. Skaidrs, ka PayPal un tamlīdzīgi neder.

Vienīgais veids kā tas ir iespējams, ir, ja pircējs sūta fizisku naudu uz tavu adresi (fizisko), bet pat tad tev būs vajadzīga adrese.

Tā vai tā pircējam būs jāreģistrējas bankā vai citur (PayPal), kur būs pircēja naudas konts.

Tāpat arī pārdevējam būs vajadzīgs naudas konts vai nu bankā vai PayPal.

Bez tam PayPal risinājumā pircējam nav jāreģistrējas PayPal, viņs var maksāt ar karti.

 

2) lapas dizainu, kurā ir forma maksājumu kartes datu ievadei, es pats kā developers pielāgoju/stiloju, jo ir svarīgi, lai klientam nerodas sajūtu, ka viņš tiek aizredirektēts uz citu saitu.

Man kā klientam ir svarīgi apzināties, ka lapa, kurā es ievadu kreditkartes datus ir uzticama. Tāpēc, ja es iepirktos mazā interneta veikaliņā ar karti, es labāk izvēlētos, ja manu maksājumu apstrādā uzticama kompānija (PayPal), nevis pats veikaliņs vai kāds nezināms trešās puses pārstāvis.

Link to comment
Share on other sites

Labākais ko dabūsi ir ka vari pielikt kredītkaršu ievades formai savas lapas headera un footera bildi.

Pie sevis turēt kredīkaršu ievades un apstrādāšanas formu (īstu, nevis scameru) kuram katram nemaz neļauj - tur vajadzēs attiecīgus auditus, drošu datu centru/serveri utt (- ko tur tieši vajag nezinu, neesu gājis cauri, tik zinu ka tāpēc mazajiem jāiztiek ar 3rd party karšu procesoriem).

Link to comment
Share on other sites

2) lapas dizainu, kurā ir forma maksājumu kartes datu ievadei, es pats kā developers pielāgoju/stiloju, jo ir svarīgi, lai klientam nerodas sajūtu, ka viņš tiek aizredirektēts uz citu saitu.

 

4) un vai ir iespejamība, ka nauda uzreiz tiek ieskaitīta kādā Latvijas bankas kontā (arī tāpat kā FirstData.lv, kur nepieciešams noslēgt līgumu ar kādu LV banku).

 

2) Es ka klients labpratak uzticu savus karsu datus PayPal nevis tirgotajiem.

 

4) Uzreiz naudu nevar sanemt ari no Firstdata

 

 

http://www.authorize.net/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...