Jump to content
php.lv forumi

sertificeeti kursi


rpr

Recommended Posts

Zend sertifikātu tu ej kārtot uz vietas uz Pearson Vue sertifikācijas centru, Rīgā tādi ir veseli četri:

BDA (Baltijas Datoru Akademija)

Datorzinibu Centrs AS

Maksikoms SIA

Riga Business School (RBS)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lol, tam testam ir jābūt nevis, "lai" es zinātu, kas ir PHP, bet gan jānoskaidro, "vai" es zinu PHP.

Kāpēc Tev šķiet, ka tas ir nopietnāks? Piemēram esmu redzējis (tiesa ne pārāk bieži), ka CV tiek minēts, ka Zend sertifikāts ir pluss. Šo sertifikātu ne reizi neesmu nekur redzējis pieminam. Tādēļ tīri subjektīvi man šķiet, ka Zend sertifikāts ir nopietnāks. :) Kādi ir Tavi argumenti?

Link to comment
Share on other sites

Tas tapec, ka latvija nav kas tevi sertificee :D bet w3 ir pasaule pazistams labak par zend... zini tadus w3 validatorus? tie visi ir w3 kompanijai :D

 

sertifikati ari ir ietekmigi, bet tev vajag personu, kas tev stav blakus eksamena laikaa... un tadas lv nav...

Link to comment
Share on other sites

labi parliecinaji... bet par nieka 440ls vai 220 (e-studijas) var iegut profesionalo tepat LV .. :D

 

8 modulji sadaliti pa limenjiem... 1 lvl html 2 lvl html 1,2,3 lvl php tad bija js un vel kkas ar serveriem ... par katru limeni tu liec ieskaiti un dabu sertifikatu, kad esi visus sertifikatus sanemis noliec gala iesk un busi sertificets WEB DEVELOPERS FROM LV - valsts profesionalas izglitibas dokuments :D

 

nezinu vai shii fiicha darbojas, bet esmu aizsutijis meilu un gaidu atbildi... kad sanemsu, tad iepostesu prasibas izmaksas un tt..

Link to comment
Share on other sites

Nu itkā valsts izglītība ir spēcīgāka par sertifikātu, bet ārzemju sertifikāts arī labs.

 

Bet bez pieredzes te tiešām viss ir very tricky....

 

Kautgan kursos, ko minēju ir gan sertifikāti attiecīgi par katru lvl, gan tev izsniedz valsts dokumentu par profesionālo izglītību.. cik sapratu no raksta...

 

Nu jāgaida e-pasts un jāskatās, ko šie paši saka...

Edited by FiXeD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...