Jump to content
php.lv forumi

Faila ielāde


magone

Recommended Posts

Man ir forma, kurā ir arī lauks faila iesūtnei serverī

<form action="edit2-gramatas.php" method=post name=f enctype=multipart/form-data>

<input type=file name=bilde>

 

Saņemot failu, tālak apstrādā

$bilde= $_FILES["bilde"]['name'];

$bilde_temp= $_FILES["bilde"]['tmp_name'];.....utt.

 

Šo formu imanto vairāki lietotāji no dažādiem datoriem. Ir viens lietotājs, kam neizdodas iesūtīt failu, visiem citiem izdodas. To pašu failu cits lietotājs iesūta veiksmīgi.

 

Kāds te varētu būt iemesls? Vai varētu būt kādi datora uzstādījumi, kas to ietekmē. Kādu pārbaudi es varētu skriptā uzlikt, lai saprastu, kas par lietu.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais, kas nāk prātā, pārbaudi, vai faila izmērs un faila veids ir īstais. Ja izmērs būs par lielu un nebūs kļūdas apstrāde, tad nesapratīsi, kāpēc fails netiek pievienots (ir tā gadījies). Vajadzētu tomēr veikt arī faila paplašinājuma pārbaudi, lai pārliecinātos, ka tas ir atbilstošs nevis bilžu vietā mēģina iestums filmu. Kaut gan, ja ieslēdz kļūdu paziņojumu, vajadzētu tak redzēt, kas par problēmu un kurā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Iespējas kāpēc tieši vienam nestrādā varbūt dažādi. Pirmām kārtām ir jāpārliecinās vai patiešām fails ir tieši tāds pats kā pārējiem.

 

Vai nav gadījumā kāds bmp fails pārsaukts (nevis pārkonvertēts) par jpg (tātad nepareizs tips).

Vai nav fails par lielu.

Utt...

 

Ja nu tomēr patiešām fails ir identisks, tad vēl pastāv maza iespēja, ka lietotājam ir šausmīgi lēns uploads (varbūt internets caur mobilo) un fails samērā liels un sanāk ka viņam input time pārsniedz pieļauto limitu (max_input_time parametrs php.ini failā).

Link to comment
Share on other sites

me neko daudz ar šitiem neķēpājās vienk ielieku mcimagemanager un tinymce un nekas daudz tur nav ko ķēpāties. vienīgi nokonfigurēju to mcimagemanager config.php lai strādā kā tam ir jāstrādā un viss iet kā nākas :) Tā ir vienkāršāk un ātrāk. Bet nu ja jātaisa kautko kā draugiem.lv tad jau jā tad jāsavieto ar datubāzēm to visu štelli.

Link to comment
Share on other sites

Principā izskatās ka fails patiešām ir viens un tas pats. Nu tad es patiešām sāktu pārbaudīt tādas parādības ka fails pārāk ilgi uplodojas un pārsniedz php.ini limitus, vai ko tam līdzīgu. Vēl varētu noskaidrot ar kādu pārlūku strādā lietotājs, ļoti retos gadījumos pie specifiskiem nosacījumiem var sanākt visādas dīvainības.

 

Mcimagemanager ir maksas (man šķiet) un ar php.ini saistītās problēmas (ja tādas ir) viņš neatrisinās.

Edited by Maris-S
Link to comment
Share on other sites

Principā izskatās ka fails patiešām ir viens un tas pats. Nu tad es patiešām sāktu pārbaudīt tādas parādības ka fails pārāk ilgi uplodojas un pārsniedz php.ini limitus, vai ko tam līdzīgu. Vēl varētu noskaidrot ar kādu pārlūku strādā lietotājs, ļoti retos gadījumos pie specifiskiem nosacījumiem var sanākt visādas dīvainības.

 

Mcimagemanager ir maksas (man šķiet) un ar php.ini saistītās problēmas (ja tādas ir) viņš neatrisinās.

 

Ā nu ja rina ir par php.ini tad jā tad ir cita lieta. Nē nu mcimagemanageri var gan šur tur dabūt netērējot naudu kas krīzes laikos katram ir dārga.

Link to comment
Share on other sites

Kā bezmaksas alternatīva varētu būt šis: http://www.phpletter.com/Demo/Ajax-File--Manager

Strādā gan kā tinymce plugins, gan kā atsevišķa sistēma. Protams kvalitātes ziņā maksas produkti būs daudz labāki. Nu un jāņem vērā ka noklusēti viņam ir noņemta autentifikācija, to būtu jāpieslēdz, nu un arī jānomaina noklusētā parole.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...