Jump to content
php.lv forumi

Meklejam WEB-Developer


Psihius

Recommended Posts

Mekleju WEB-Developer uz pilnu slodzi. Pamatā darbs offisa. Īpaši profesionaliem kandidatiem var apspriest iespēju strādāt no mājām.

 

Tiek meklēts PHP programmetais vismaz ar 1 gada pieredzi PHP, MySQL un JavaScript jomā.

 

Vēlamie kandidāti ir:

3+ gadi ar PHP, MySQL.

Labas JavaScript un jQuery zināšanas.

Priekšstats par to, kā strādā servers un kas no kā ir atkarīgs.

 

Piedavāju darbu socialā projekta, kurš tiek radīts ārvalstīm. Projekts izveidots balstoties uz AJAX navigāciju (var teikt ka tas ir WEB 2.0 projekts). Naksies saskarties ar tehnoloģijam un programēšanu highload stilā.

 

CV, darba piemērus un PHP koda piemērus sūtīt uz Arvids punkts Godjuks @ gmail punkts com

Atbildes būs pēc 20 datuma.

 

P.S. Krievu valodas zināšana ir obligāta, angļu ļoti vēlama.

Edited by Psihius
Link to comment
Share on other sites

Es varētu būt labs kandidāts, taču šeit nekas nav minēts par algu. Ir minētas tikai jūsu prasības, bet ne ar vienu vārdu nav minēts, ko jūs piedāvājat (izņemot darbu - pats par sevi)! Saprotu, ka krīze, bet uzrakstiet ko jūs piedāvājat arī no savas puses! Algu, darbalaiku, bonusi, karjeras iespējas?

Link to comment
Share on other sites

Es varētu būt labs kandidāts, taču šeit nekas nav minēts par algu. Ir minētas tikai jūsu prasības, bet ne ar vienu vārdu nav minēts, ko jūs piedāvājat (izņemot darbu - pats par sevi)! Saprotu, ka krīze, bet uzrakstiet ko jūs piedāvājat arī no savas puses! Algu, darbalaiku, bonusi, karjeras iespējas?

Par algu vienojamies individuāli. Darbalaiks - pilna slodze, parasti visi strādā 9:00 - 18:00 ar pusdienlaiku no 13:00 līdz 14:00.

 

Projekts domāts valstij ap 100 miljonu iedzivotaju skaitu, kur nav šāda tipa un kvalitātes nacionālā projekta. Perspektīvas paši saprotat kādas.

 

Atbildod uz pārejiem jautājumiem: Mēs esam neliela komanda, kura strādā tikai ar šo socialo projektu - tāpēc te nav nekādas korporatīvās politikas un tam līdzīga.

 

Ja, krievu valodas zināšana ir obligāta, angļu arī ļoti vēlama, jo mēs strādājam ar cilvēkiem no dažadām valstīm, taj skaita Krievija, ASV, Baltkrievija.

Edited by Psihius
Link to comment
Share on other sites

Par algu vienojamies individuāli. Darbalaiks - pilna slodze, parasti visi strādā 9:00 - 18:00 ar pusdienlaiku no 13:00 līdz 14:00.

 

Projekts domāts valstij ap 100 miljonu iedzivotaju skaitu, kur nav šāda tipa un kvalitātes nacionālā projekta. Perspektīvas paši saprotat kādas.

 

Te jau man uzreiz gribētos piedāvāt - bet kā būtu līdzdalība ar procentiem no peļņas? Būtu lielāka motivācija! Ja jau perspektīvas milzīgas...

 

Valstis ap 100 miljoniem iedzīvotāju ir Filipīnas, Meksika, Japāna (127 jau gan ir krietni virs 100). Krievijā (kuru visticamāk jūs arī domājāt) ir ap 140 miljoniem iedzīvotāju, kas ir krietni virs 100! Protams, 100 miljoni interneta lietotāju tur nav, ir pavisam noteikti daudz mazāk! 100 miljoni interneta lietotāju varētu būt tai pašā Japānā! Bet ja jūs tomēr domājat to pašu Krieviju (minējums), tad es pieņemu, ka jūs vienkārši atskaitījāt bomžu un alkoholiķu skaitu (kas varētu būt pat lielāks par 40 miljoniem šai valstī) un atvasinājāt kaut cik saprātīgo būtņu kopskaitu (par ko es patiesībā šaubos - es domāju, ka tas nezvai tur lielāks par vienu miljonu), tad es sapratu jūsu domu!

 

P.S.

Tas, ko es uzrakstīju bija pavisam nopietni, patiesi un reāli!

Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs ņemieties? Ja interesē, aizsūtiet CV un pieteikuma vēstulē norādiet minimālās prasības. Nianses var uz vietas atrunāt, jo tāpat te visiem visu neizskaidros. Ja neinteresē - jēga te cepties. Principā labs piedāvājums, bet ja gribas stabilitāti, ejiet uz lielajām firmām. (tiesa, arī tur stabilitātes pamaz).

No vienas puses, labprāt pieteiktos parunāties, diemžēl no mājām patālu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...