Jump to content
php.lv forumi

Majaslapas +/-


foxc

Recommended Posts

Kārtējo reizi - šī sadaļa nav lapu reklamēšanai! Lūdzu paskaidro, ko tu ar šo lapu domā, ko esi taisījis, vai ko sagaidi no mums.

Nē, nu pasaki kaut 2 vārdus par savu lapu - tu dizainu esi taisījis, vai kodu kodējis. Ja nav noslēpums kādus freimworkus vai ko esi izmantojis. Kas bij grūti, kas bij viegli. Vai kautko tamlīdzīgi. Citādi izskatās pēc lapas reklāmas.

A par to - "kārtējo reizi" - jau vairākas reizes kāds ieliek linku uz kautkurieni, kas izklausās pēc reklāmas. Ja pats esi taisījis, lapu tad pastāsti kaut ko par to.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja zin ko meklēt, tad Google labā roka (man nav problēmu, esmu kreilis) :)

 

..un pats galvenais, nav jau saprotams, ko viņš tur pārdod...

 

Nez ko cilvēkam izsaka šādi nosaukumi:

100 Scripti (mani tā kaitina, kad raksta sCRiptI, nevis vienkārši skripti)

Torrenti (nu wtf? uTorrnetu pārdod??)

Webmail (Thunderbird??:D)

Hostings (???)

I Upload

Ziedo (pārdod opensource un vēl grib lai ziedo :D :D :D)

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Veelos dzirdeeet juusu domas par maajaslapu : http://www.yep.lv

 

1. Beidz te reklamēt savus mēslus jeb tēlaini izsakoties - nevienam neinteresē, ko tu esi radījis savā tualetē.

2. Mājaslapai no 10 ballēm varu ielikt veselu 1 balli, gandrīz visos aspektos izņemot saturu un jēgu - tur būtu mīnus 1 balle.

3. Par saturu:

3.1. ko tu tur pārdod? Ja tu pārdod opensource, iesaku tev paskatīties viņu licences, jo drīz tu maksāsi sodus.

3.2. ja tu pārdod savus skriptus, es nekad nepirktu "kaķi maisā", šaubos vai vispār kaut ko pirktu no tevis.

3.3. sēdi un attīsties.

Link to comment
Share on other sites

Parasti ir tā - copyleft opensources (GPL, LGPL) drīkst pārdot, drīkst modificēt, tikai visur jāatstāj vecās licences nosacījumi + visas izmaiņas jādod atpakaļ. Tik pārdodot tev jādod līdzi visa source (arī pat ja tā ir nemodificēta), un tu nevari aizliegt to nepārdot tālāk.

Citām licencēm, piemēram permissive free software (BSD, MIT, zlib), softu drīkst pārdot, moficiēt, nav nekas atpakaļ jādod, jāatstāj tikai licences teksts.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...