Jump to content
php.lv forumi

terehost.lv


Klez

Recommended Posts

Tavi iekopētie domēni izskatās stipri par maz + daži no tiem vairs neeksistē. Kā arī terehost.lv nestāv uz tā paša servera, kur stāv mazcenas hostings.

P.S. Bandwidth visiem plāniem ir vienāds.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nu manai sistēmai arī visas tabulas bija pazudušas. Un nevajag taisnoties, ka kāds bija kaut ko uzlauzis. Arī tagad visi servisi ir down. Es pat nebrīnīšos ja atkal visi dati būs nojāti. Kaut kā 3. reizi mēnesī nav zolīdi.

Link to comment
Share on other sites

Jaapiekriit, ka peedeejaa laikaa terehost ir ljoti gljukains. Pasham ir viens projekts, kuru nedaudz pieskatu un, nu, serveri ir down reizi nedeeljaa (uz kaadu briidi) un pamatiigs down ir kaadu reizi meenesii.

 

Laikam buus jaavaacas prom uz kaadu citu hostingu. Nevaru tagad izdomaat vai LV vai ne...

Link to comment
Share on other sites

Nu manai sistēmai arī visas tabulas bija pazudušas. Un nevajag taisnoties, ka kāds bija kaut ko uzlauzis. Arī tagad visi servisi ir down. Es pat nebrīnīšos ja atkal visi dati būs nojāti. Kaut kā 3. reizi mēnesī nav zolīdi.

es nebriiniishos, ja tev liika sisteema biju, ka tika uzlauzta. man arii konts ir terehost, bet manai lapai nekas nebija uzlauzts. tagad ar lapa jau kaadu h down. supports atrakstiija, ka kaut kaadas probleemas ar cieto. mazs miinuss vinjiem, bet par 1Ls jau var pieveert acis, jo ieprieksh down nav bijis noveerots kopsh 3 meeneshus jau esmu vinju klients.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...