Jump to content
php.lv forumi

terehost.lv


Klez

Recommended Posts

* Par uzņēmumu:

o Sia TERE. http://terehost.lv/

 

* Piedāvātais pakalpojums:

o Pakalpojuma veids: Shared hosting

o Pakalpojuma apraksts: web hostings, sākot no 1GB.

o Pakalpojuma cena (intervāls): līdz 20.09.2009 akcija. Cenas sākot no Ls 0,50

 

* Infrastruktūra:

o Pieslēgumu skaits un veids internetam: 100mbit/s (1)

o Energoapgāde: UPS+Ģenerators

o Serveru arhitektūra: x86_64

o Rezerves kopijas: 1x nedēļā, 1x dienā. Atkarībā no tā, kāds plāns un uz kura servera izvietots.

 

* PHP:

o PHP versija: http://wonder.tere.lv/index.php otrs serveris http://tere.lv/info.php

o Iespējams ka vēlmes var sarunāt un izpildīt.

 

* DB:

o MySQL: Ir, 5.0.81-community. Ierobežojumi (Atkarībā no plāna. Ierobežojums ir DB skaits.)

o PostgreSQL: Ir, 8.1.11. Ierobežojumi (Atkarībā no plāna. Ierobežojums ir DB skaits.)

o SQLite: nav. Var uzlikt ja ir vajadzība.

o Oracle: nav.

 

* OS:

o Kāda OS: CentOS release 5.3 (Final)

o Lietotāji: Cik lietotāji tiek piešķirti, vai ir iespējms nodalīt web-lietotāju no uploadera.

o Web serveris: Apache 2.0

o Ierobežojumi: Atkarībā no plāna.

o Uploadošana: FTP, cpanel.

o Vadības panelis: ISPmanager/cPanel (atkarībā no servera)

o Vai ir pieejams shell: Nē. Varbūt īpašos gadījumos :)

o Vai ir pieejama izdalīta IP: Jā -par XXLs mēn

o Vai ir pieejams SSL: Jā. (Uz izdalītās ip vai nestandarta porta)

o Vai ir pieejams cron/scheduler: jā

 

* Citas programmēšanas valodas:

o kādas vajag? ir perl, python, ruby. Var sarunāt ko vajag, ja nav.

 

* Administratīvie jautājumi:

o Iespēja un kārtība kā fiziski piekļūt serverim: Nav iespēja. Serveris atrodas latvenergo datu centrā ventspils ielā.

o Atbalsta dienests: Epasts, telefons.

o Rēķinu apmaksas varianti: Pārskaitījums.

 

Ja kas jautājams, jautājiet :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konkrets jautajums.

Kaa tiek sagatavoti, un nodrosinaata rekjinu Sanjemsana/nodosana Juridiskajam Personam.

Tas Pats par Liigumiem??

--

Vai Esat PVN maksataji??

Vai ir iespejams par NELIELU papildus maksu velak piepirk Diska vietu??

Vai arii Jenjem atkal Pilns hostinga komplekts??

Kaa reali veicat jau Esosha Domena registraciju?? ( ja to darat pashi ??)

 

Kaa parbaudat Kad ir aiznjemti tie 5 GB ( piemeram) ?

Tie 5 GB ir ar DB ? vai kaa??

Ka to visu nokontroleet??

----

Tas taa iesakumam ....

 

P.S. pats sobriid mekleju Hostetaju vienam projektam ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Rēķini pa e-pastu izņemot pirmo. Juridiskām personām tiek nosūtīti divi aizpildīti līgumi no mūsu puses kopā ar pirmo rēķinu. Abi līgumi jāparaksta saņēmējām un pa pastu jānosūta atpakaļ.

jā, pvn maksātāji

domēnu reģistrējam paši un diska vietu var piepirkt vēlāk klāt

 

tie 5gb ir faili + mails.

 

quota ir uz diska vietu.

 

kontrole ir ispmanager / cpanel (atkarībā no servera)

ja ir vēl kādi jautājumi, tad droši raksties uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Rēķini pa e-pastu izņemot pirmo. Juridiskām personām tiek nosūtīti divi aizpildīti līgumi no mūsu puses kopā ar pirmo rēķinu. Abi līgumi jāparaksta saņēmējām un pa pastu jānosūta atpakaļ.

Njaa tas noziime ka ipashi Ligumu nevar pagorigeet ..

Ja jau Pilniiba aizpildiits...

 

Vispar shis Punkts ( lai var pakorigeet ) ir diezgan svariigs ( nu vrbuut firmam kas pirmos ligumus sleedz uz to neskataas)....

 

Par domenu Runa bija par JAU REGISTRETU domenu ( tas ir nopirktu NIC, bet vel nepesaistiitu) Kaa Juus pashi varat registreet manu Domenu ??

Taapec jau shads jautajums radaas.. ( ja Adm. un Teh. personu NIC nevelos mainiit , kaa arii Paroles protams nevienam nedodas) ..

--

P.S. nu tas nu taa , veink ieintreseja...

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs visi uz Klez uzēdāties, viņš jums kaut ko nodarījis šeit/citur, vai? Citi savus piedāvājums iesniedz krietni zemākā līmenī.

 

Esmu vizuāli izvēlīgs, tāpēc mani mazliet atbaida lapas dizains ( ķipa - ja lapa tāda, kas būs tālāk? ), it sevišķi "Akcija" stuff indīgie burti, kā arī logo, kas mazliet ir Paint. Nerunājot vēl par pelēko krāsu uz baltā fona, kuru es gandrīz nevaru izlasīt, bet nu to var piedot, copyrightu teksts nav gluži primārais, ko pētīt.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs visi uz Klez uzēdāties, viņš jums kaut ko nodarījis šeit/citur, vai? Citi savus piedāvājums iesniedz krietni zemākā līmenī.

 

Esmu vizuāli izvēlīgs, tāpēc mani mazliet atbaida lapas dizains ( ķipa - ja lapa tāda, kas būs tālāk? ),

Manuprat tu nonac pretrunaas pats ar Sevi, Ja prejie Runaja vairak vai mazak par Pashu paklapojumu, tad Sii jau ir piesiesanaas Lapas Dizainam, kursh iisti nav saistiits ar pakalpojuma kvalitaati ....

Link to comment
Share on other sites

Es piesējos par to, ka cilvēks ieposto reklāmu savam pakalpojumam, visas opcijas normāli un cilvēcīgi sarakstītas un pārspļauj lielāko daļu hosta kantoru. Bet nē, kādam vot līgumus ne tā paraksta čaļi vai padziļināta interese par domēnu pikšanu.

 

Labi, labi, tas saucas "tev ir 10, bet man negribas tā uzreiz likt, davai pajautāšu vēl kaut ko". Es nezinu, kā līgumus slēdz citur, varbūt citi piesūta baltu lapu ar komentāru "nosacījumus saceriet paši", bet nu...

 

Manuprāt, arī dizains, vismaz mentāli, ir saistīts ar pakalpojuma kvalitāti. Es saprotu, ka praktiski tā var arī nebūt, jo servera konfigurācijas pro var neko nezināt par dizainu un viņiem pēc būtības to arī nevajag, bet tas, ka papildus visam nāk klāt noformējums kā odziņa, tas ir bonuss un veido kopējo iespaidu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...