Jump to content
php.lv forumi

Capistrano


krikulis

Recommended Posts

Mazliet ir apnicis mūžīgais cikls -> unit testi -> svn ci -> ssh server -> svn update -> db izmaiņas -> restartēt fastcgi/apache.

Cenšos šito visu automatizēt, pašam kaut kā nevelk rakstīt visu laiku scriptus, tā nu lasu par Capistrano.

Kāds jamo lietot php / python appu deplojošanai uz serveriem ? Cik es lasu dokumentāciju, diezgan daudz Railismi lien ārā, kaut gan neredzu ideoloģiskus šķēršļus tūļa lietošanai arī manā gadījumā.

Atsauksmes, ieteikumi, komentāri, gotchas, common pitfalls ?

Link to comment
Share on other sites

Nē, šito neesmu redzējis (tātad arī lietojis) - reiz mēģināju iebraukt tādā monstrā kā cfengine, kas šķiet arī kaut kam līdzīgam domāts, taču sapratu, ka manām vajadzībām tas ir "ar atombumbu nīdēt kurmjus dārzā". :)

 

Jāuzmet aci šim, paldies par uzmanības pievēršanu.

http://www.capify.org/

Link to comment
Share on other sites

CFengine izskatās uber hardcore, bet pārāk uber priekš manis :)

phpDoc API dokumentāciju es nebuildoju, tam vajadzētu salabot savus docbook komentus, kam esmu pa slinku :>

phpUnderControl izskatās arī parāk samudrīts.

Lasu par Vlad The Deployer - http://hitsquad.rubyforge.org/vlad/ . Izskatās vienkāršāks un man sakarīgs, tikai arī ruby verķis

Principā man pie Capistrano / Vlad atbaida mana ruby/railu skilla trūkums un nevēlēšanās dēļ viena verķa šitā iespringt.

 

Delfins,

Ja verķi aizpūst uz serveri ir 4 komandas un nedod dievs serveri ir vairāki, tad pie sīka patcha tas aizņem neadekvāti daudz laika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...