Jump to content
php.lv forumi

Kurš grib nopelnīt 10 LS


helpmail

Recommended Posts

Tātad vajag meil senderi (php) kurš ņem failos no txt vai arī no paša php faila, bet lai man viegli viņus būtu iekopēt. Emaili ir sarindoti šādi :

 

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

un arī 1 lists ar

 

[email protected],

[email protected],

[email protected],

 

 

utt.

 

Ir viens meil senderis bet tas ņem no datubāzes. Der arī no db, ja labi apskaidrotu kā viņus tur samest viegli iekšā ( ir vairāki listi )!

 

Galvenais būtu, tas, lai sūta ik pa 20 sekundē vai arī manuāli spiežot pogu send nosūta pa 10, 20, 30 ( lai nemestu spam mapē) Tas pa sekundēm nav svarīgi, ja kāds varētu pārveidot lai ņem no txt faila būtu ideāli.

 

Došu 10 ls par scriptu. PM ja kāds ir ieinterisēts. Vajag šodien šito gatavu līdz naktij.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu ieinteresēts. Labāk aizej nopērc sev burgeri un alu šovakar par tiem 10 Ls... Paliks pāri vēl rīt brokastīm! Par ko tu uzskati programmētājus, ja piedāvā tādu summu?

Ā, bija te viens iesācējs, kas bija gatavs darīt par velti! Meklē tādus vai arī taisi pats - mans ieteikums turpmākai dzīvei! :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu ieinteresēts. Par ko tu uzskati programmētājus, ja piedāvā tādu summu?

A tur darba Toch nav vairak par 10LS..

max pusdundai, un 20Ls h ir samera normala samaksa..

Jo vijam jau nevajag nekod daudz, tik vien kaa ciklaa izsuutiit mailus..

tik vien ka 1 cikls un 1 mails f-ja (klase) ..

--

Nu ja taisa mazliet advancetak ar DB tad arii nekaa sarezgjiita..

--

Piedevam saraksta sadziisana DB no text faila.. arii stipri vien vienkarsa..

-----------

Link to comment
Share on other sites

Ziniet, pusstundā nav iespējams uzprogrammēt praktiski neko! Es domāju - gatavu, strādājošu, bez bugiem! Saprotu, ka daudziem patīk domāt par sevi kā "superprogrammētājiem", bet patiesībā labāk ir izdarīt lēnāk, bet kvalitatīvi nekā taisīt kārtējo mēslu, ar kuriem ir pilns tīkls jau piedrazots.

Te pat neiet runa par stundu likmi! Ko dod pusstundas darbs par stundas likmi 20Ls/h, ja tas darbs nav pat vērts tos 10 Ls, jo ir ķēpājums pilns ar bugiem? Pa pusstundu tiešām neko lietojamu neuzprogrammēsi Grey_Wolf, lai cik "kruts" tu justos, to es tev varu atbildēt pilnībā!

Starp citu, normāla stundu likme PHP programmētājam būtu nevis 20LVL, bet 20USD - un tas arī tikai php programmētājam ar dažu gadu pieredzi un atzītu sertifikātu! Iesācējam es varētu piedāvāt algu 1.00Ls/h un ja viņš pēc 3 dienām pierādītu, ka ir vērts kaut vai to 1.00Ls/h, palielinātu maksu uz 2Ls/h, motivācijai! Jā, līdz 20Ls/h ir jāaug un jāattīstās - GADIEM!

Link to comment
Share on other sites

Ar uberskillu parasti projektē sistēmas un deleģē klavieres bakstīšanu baram code monkeyu .

Par pusstundu - normālu freimworku un libiem pa pusstundu var uztaisīt normālu mockupu .

 

Un normāla stundas likme ir tā, kuru ir ar mieru maksāt. Respektīvi - tas ir atkarīgs no veicamā darba sarežģītības, acu krāsas un citiem aspektiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...