Jump to content
php.lv forumi

lejuplade par maksu


gangstadog

Recommended Posts

Tātad varbut kāds var ludzu izlidzet ar skriptu ..? ludzu

 

Skript man ir vajadzigs prieks kingsms jeb fortumo..itka kingsms ir izdevigāks..

 

Tatad skript ir sekojošais..Pircejs aizsuta sms ar kadu atslegas vardu atpakal vinam atnak kautkada 8 ciparu parole un vins paroli ievada sekojosana lodzina ja parole ir pareiza vinu parmet uz lapu kur var noladet failu bet ja nav pareiza tad uzlec errors ka parole ir nepareiza? ludzu palidzat man lidz 4.datumam ir jasataisa projekts :( bet ar sadiem sms scriptiem neka nejedzu :@

Link to comment
Share on other sites

Maksā čalīt. Pasākums ir ar peļņu, vai arī tev kāds par to maksā, bet gribi lai tev kāds uztaisa tāpatvien?

Mani vairāk fascinē tas, ka čalis ir ticis pie tāda projekta, kuru realizēt nespēj. Tātad kāds viņam ir noticējis.

Link to comment
Share on other sites

Mani vairāk fascinē tas, ka čalis ir ticis pie tāda projekta, kuru realizēt nespēj. Tātad kāds viņam ir noticējis.

 

 

varu realizet vnk nezinu ka lai tadu skriptu uztaisa calīši jūs..tu laikam foruma viens par otru gudrāks bet neviens negrib palidzet tos scriptus par velti var dabut :d

Link to comment
Share on other sites

Tas "projekts" noteikti ir viņa paša veidots. Liekas, ka šis pats lietotājs kādreiz rakstīja, ka taisa lapu, kur "pa brīvu" varēs skatītes filmas. Slinkums pārskatīt viņa ierakstus.

 

Un ja tu kaut ko jēgtu, tad sms skripta uzrakstīšanai tev nevajadzētu 2 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kļūdos, bet šeit rodas pretrunas. Autors it kā pats māk to uztaisīt, bet nezināmu iemeslu dēļ to nedara, tā vietā lūdz to izdarīt kādam šeit. Kā arī autora ieturētais runas stils nemudina citus lietotājus palīdzēt konkrētajā jautājumā! Man viedoklis: "Respektē citus un netēlo to, kas neesi - visi sāk(a) no apakšas!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...