Jump to content
php.lv forumi

PHP.INI


ecoc

Recommended Posts

Lieta tāda ka man iekš c:/windows/ Nav php.ini fails. Pēc xampp instalācijas man arī c:/xampp/apache/bin mapē nebij php.ini fails , kaut gan tam tur bij jābūt ! Pamēģināju ielikt no interneta atrastu php.ini , bet it kā ieliku to ieks c:/xampp/apache/bin mapes , ieslēdzu safe mode on , bet iekš localhost/security man neparādas ka safe mode ir ieslēgts , restartēju xamppu iepriekš.

 

 

Kādreiz tā nebij , nezinu kapēc tagad nav !

Link to comment
Share on other sites

Bet php.ini failam ir jābūt un man ir vienmēr bijis iekš c:/windows/ , bet tas pats arī attiecas uz php.ini failu kuram bija 100% jābūt ieks c:/xampp/apache/bin mapes. Meklēju , pa visu C:/ disku , nebij nekur ,tāds php.ini !

 

Otrs ir arī tas ja es ielieku tur to php.ini failu ieks c:/xampp/apache/bin mapes , un meklēju lietas ko man vajag editēt , tās vienkārši nav.

 

Piem. ( Zend Optimizer , ;extension=php_zlib_filter.dll , un vēl šis tas )

Edited by ecoc
Link to comment
Share on other sites

Configuration File (php.ini) Path no value

Loaded Configuration File C:\xampp\php\php.ini

 

Nu, es saliku visu (settingus,APACHE MODus ) tos ieks C:\xampp\php\php.ini , bet tikunta kad eju manaip/install.php , vins saka ka Zend Optimizer ir it ka off , ka nav pieejams , bet ieks php.ini ir atdzimets viss ka vajag.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...