Jump to content
php.lv forumi

peerku scriptu


foxc

Recommended Posts

Sveiki.

 

Pēerku sms shopu ar administratoora paneli+ savienotu ar kaadu no serverisiem, piemeeram fortumo.,

 

Veelos dariit taa, vispirms sanemt scriptu un peectaam samaksu. Ja taa neveelaties, tad esmu gatavs apmaksaat celju uz valmieru, lai personiigi satiktos un visu nokaartotu. vnk man nav taas uzticiibas, lai vnk taapataas iedotu 30ls un pretii nesanemt noko.

 

par kodu esmu gatavs maksaast no 15-30ls

 

kontakti:

email. [email protected]

 

paldies

Link to comment
Share on other sites

foxc, lai šāda vaeida skripts varētu maksāt 30Ls, tad es saredzu tikai dažas sakarīgas iespējas:

1) Cilvēks ir uzkodējis skriptu, kuram ir veiksmīgi izreklamēts un kuru nopērk vismaz daži cilvēki nedēļā.

2) Tas ir bezmaksas skripts vai arī nozagts skripts, kuru šis cilvēks ir atradis Interneta plašajās ārēs - taču te ir problēma - šos skriptus ne vienmēr ir viegli uzstādīt/pielāgot.

 

Jebkurā gadījumā tas vass var maksāt tik maz tikai tad, ja šajā cenā nav iekļauta uzstādīšana un (vēl jo mazāk) pielāgošana konkrētā klienta weblapai/izmantotajam SMS gatewayam.

 

Protams, iespējams es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

foxc, lai būtu skaidrāks, tad šis ir aptuveni tāds pats piedāvājums, ja kāds aizietu uz http://www.wess-select.lv/ un prasītu: tā, man vajag pilnīgi nomainīt ritošo, pārkrāsot kapotu un bagāžnieku, nomainīnu priekšējos lukturus, nomainīt vējstiklu, ieliktu jaunu ādas salonu, arī kondiška kaut-ko gļukko - apskatās, a? Vispirms uztaisiet, tad es jums (varbūt) iedošu 15-30Ls - atkarībā no garīgā :)

Link to comment
Share on other sites

foxc, lai būtu skaidrāks, tad šis ir aptuveni tāds pats piedāvājums, ja kāds aizietu uz http://www.wess-select.lv/ un prasītu: tā, man vajag pilnīgi nomainīt ritošo, pārkrāsot kapotu un bagāžnieku, nomainīnu priekšējos lukturus, nomainīt vējstiklu, ieliktu jaunu ādas salonu, arī kondiška kaut-ko gļukko - apskatās, a? Vispirms uztaisiet, tad es jums (varbūt) iedošu 15-30Ls - atkarībā no garīgā :)

 

biškiņ nepārspīlē?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...