Jump to content
php.lv forumi

IPB online users


alfinsh

Recommended Posts

Sveiki . tad nu tā. man viens izpalīdzīgs cilvēks izveidoja lietotāju statistiku , kura ņem datus no foruma sessions db. un te sākās problēma.. ja lietotājs pats neizlogojas no foruma, bet vnk aizver brovzeri , tad viņa dati un pēdējais ceļš saglabājas iekš sessions db vel vienu stundu uz priekšu , tādējādi to uzrādot statistikā kā aktīvu..

 

Tad nu man ir vēlme tai statistikai kko pierakstīt lai viņa darbojas aptuveni kā foruma statistika(active in the past 15 minutes)

 

1 variants..

tiklīdz paiet 15 minūtes bez aktivitātes tā lietotājs vnk pazūd no statistikas...

 

vai 2 variants.

vienkārši pielikt klāt ka pēc 15 min lietotājam kurš nav aktīvs blakus parādās "nedara neko"

 

lūk redzami 2 lietotāji kuri nav bijuši aktīvi jau vairāk kā 30 min

sly0boylesuywb9mvqiv.jpg

 

 

Varbūt jūs varat izpalīdzēt :)

 

2 variants izskatās vieglāks , bet nu nesanāk man to paveikt .

 

http://paste.php.lv/66b400c673721d3f1d34938408731e41?lang=php

Edited by alfinsh
Link to comment
Share on other sites

$now = time()-350;

$result = mysql_query('select count(*) from '.$INFO['sql_tbl_prefix'].'sessions where member_id = 0 && running_time > '.$now.';');

$r = mysql_fetch_array($result);

if ($r[0]>0) {

$guests = $r[0];

} else {

$guests = 0;

}

$result = mysql_query('select count(*) from '.$INFO['sql_tbl_prefix'].'sessions where member_id > 0 && running_time > '.$now.';');

$r = mysql_fetch_array($result);

if ($r[0]>0) {

$users = $r[0];

} else {

$users = 0;

}

 

Rekur gatavs variants ar laika pārbaudi paņem ko tev vajag!

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

manām smadzenēm tas ir par grūtu :D tiešām esmu iesācējs php. bet nu katram nākas ar to saskarties.. mby varu tevi laipni palūgt lai iebāz manā kodā kas ir iekš paste rindinas lai vnk neaktivie uzeri pazud pec 15 min nevis 1 h..

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tas?

* ipb_online::config( string $key, string $value ); // configuration options: (boolean) location - shows what user is doing in forum, false by default; (boolean) last_click - shows time when user did last click, false by default;    *(boolean) group - shows user group title, true by default; (boolean) avatar - shows user avatar, true by default; *(integer) offset - custom online offset in seconds

Nākamreiz izlasi...

$online = new ipb_online();
$online->config('offset', 60*15);
...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...