Jump to content
php.lv forumi

PHP IDE


Web Developer

Recommended Posts

Sveiki!

Zinu, ka tēma ir jau cilāta. Bet tik un tā, man radās vajadzība pēc PHP IDE, kas ērti atbalsta arī FTP (bez sarežģītiem čakiem). Teiksim tā - lietošanas ērtuma ziņā līdzīgi EditPlus, bet iespēju ziņā tuvu ZendStudio (nav obligāti nepieciešamas visas fīčas, tikai galvenās). Pie tam - BEZMAKSAS. Zinu, ka ir Eclipse for php, zinu, bet diemžēl pasmagi un sarežģīti konfigurēt, par daudz jāmācās priekš tik primitīvas valodas kā php programmēšana. Man vajag ko vienkāršāku, lai varētu ātri strādāt, atbilstoši php būtībai, ka tas ir ātrs štancēšanas variants.

Obligātās fīčas:

* ērts ftp - pa taisno seivojot failus notiek uploads, vari atvērt projektu uz ftp vienkārši;

* iespējas izmantot frameworkus, konfigurēt pathus, auto-assist funkcijām, metodēm, arī pašrakstītajām;

* syntax highlighting pats par sevi, bet ne tā kā priekš newbiem (piemēram, EditPlus syntax hightlight), bet normāli standartā (kā Eclipse).

* vēlams lai editēšanas fīčas būtu tuvu Eclipse iespējām - pārlekt uz konkrētu rindu, autoģenerēt šādas tādas funkcijas, klases utt. HTML un JavaScript hightlighting arī vajadzētu būt...

* protams, bez problēmām jāiet uz Windows XP - nav svarīgi vai IDE ir programmēts Java, vai C vai C++ ...

 

Ir varianti? Iespējams, pat nav neviens.

Link to comment
Share on other sites

winscp + pspad vai notepad++ (erti, atri, vienkarshi)

 

stradas visas tavas mintas fichas, iznemot otro (varbut es neesmu atkalajis ka to izdarit minetajas programmas).

Link to comment
Share on other sites

Aptana ir pilnībā bezmaksas?

 

cucumber & Klez - jūs neesat īsti sapratuši, ko man vajag. Es tak skaidri uzrakstīju - "fīčas tuvu Eclipse iespējām" - un IDE nozīmē Integrated Development Environment nevis kaut kādus "kaut kāds editors + kaut kāds ftp klients + bez autocomplete un citiem assistiem".

Link to comment
Share on other sites

man nav vajadzības ... man ir notepad2 un winscp un putty ...

1) developēt projektu online - manuprāt pilnīgi muļķīgi

2) ja vajag dažas rindiņas palabot - atvelkam failu, pamainaam, pārbaudām uz demo vides - uzkopeejam atpakaļ ..

3) ja vajag developēt projektu, uzliekam uz testa kastes projektu (lai vieglāk, saliekam vienādas paroles un ceļus)

Link to comment
Share on other sites

Daudz kas var būt muļķīgi, es arī uzskatu, ka labāk ir developēt, izmantojot versiju kontroles sistēmu, bet diemžēl ne vienmēr dzīvē tiek piespēlēti projekti ar versiju kontroli, bet iedots vienkārši FTP accounts. Tā lūk! Attiecīgi - kā mēs to realizējam uz Eclipse?

Link to comment
Share on other sites

Kas ta nu Web Developer tu taču te esi par visiem pārāks un nav laika mācīties kā Eclipse konfigurēt, jo esi pārāk gudrs un aizņems :D

Darba sludinājumos tev patīk tā vairāk parakstīt, tad varbūt ej tur un kaut ko vienkārši paklabini nevis te pa dumjo galu ņemies?

Link to comment
Share on other sites

nesen iznāca http://www.netbeans.org/community/releases/67/ , bet nezinu kā ir ar ftp uz remote serveri. Piekrītu pārējiem, ka developēt uz remote ftp nav īpaši gudri.

Pieinstalē ubuntu, tur varēsi ar ftp failiem darboties, kā ar lokāliem. Bet es domāju, ka saregulēt ubuntu būs mazliet sarežģītāk par eclipsi :)

Developēt bez versiju kontroles sistēmas ir muļķīgi (manuprāt).

Tu gribi teikt, ka pilnīgi visu taisi zem versiju kontroles?

Man ir 3 posmi:

1) ja darbs aizņem ~ 1 stundu, tad vispār neko neizmantoju, sataisu pa taisno (ar kādu notepad++) un izmantoju. Tas var būt kāds sīks plugins, html griezums vai vēl kas līdzīgs;

2) ja darbs ir mazliet lielāks. Tad paņemu netbeanu, un ar iebūvēto local history man pilnībā pietiek;

3) ja darbs ir pietiekoši liels, tikai tad ņemu svn. Jo developēju pie vairākiem kompjiem, ar atškirīgiem OS, dažreiz vēl ar citiem cilvēkiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...