Jump to content
php.lv forumi

Premium Templates Open Source projektiem.


Appaz

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Jau labu laiku fonā ir doma par web projekta izveidi, kurš piedāvātu iegādāties (lejuplādēt) dažādas tēmas (vizuālos risinajumus), dažādiem populārākajiem Open Source CMS, blogu dzinējiem, forumiem u.tml., kā piemēram - Drupal, WordPress, Joomla, Magento, OScommerce u.t.t.

 

Saprotama lieta, ka nekādu miljonu nenopelnīs, bet, ja šīs tēmas būs augstas kvalitātes, tad, esmu parliecināts, kaut kādam pasīvajam ienākumam ar laiku vajadzētu izveidoties.

 

Esmu web dizaineris, pēc nepieciešamības varu pats arī griezt dizainus un rakstīt HTML/CSS.

 

Man jautājums, kā jau pēc foruma sadaļas var nojaust, ir par potenciālo sadarbības partneri/partneriem, kurš/kuri spētu manis sazīmētos photoshop failus pārvērst pilnībā funkcionējošās augstāk minēto un neminēto open source dzinēju tēmās.

Smuks HTML bez tabulām (kur tās nav vitāli nepieciešamas), tīrs CSS... JS un AJAX izmantošana, kur pēc tā sauc izstrādātais dizains.

Saprotu, ka tirgus ir piesātināts ar līdzīga tipa projektiem, bet reti kurais no tiem piedāvā patiesi augstakās kvalitātes tēmas.

 

Pats strādāju pilnas slodzes darbā, un šis projekts varētu būt kā brīvā laika pavadīšanas veids. No kā izriet, ka par nekādiem īpašiem deadlines vai darbu ātrumu tempiem te runas nevarētu būt. Protams, saprāta robežās. :)

 

Attīstības etapi:

1 - sava saita izstrāde

2 - bezmaksas tēmu izveide satura trafika uzdzīšanai

3 - maksas tēmu izveide

4 - affiliate programmas pieslēgšana

5 - tēmu izveide (kamēr apniks :) )

 

 

Jelkādi jautājumi, droši uzdodat tepat forumā.

 

Kontakti: Privātais ziņojums.

 

Paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu kaut kā savādāk taisīt biznesa modeli šim pasākumam. Piemēram taisīt templatus maksas, un ja tam cena ir 50ls, tad piemēram 25 aiziet dizainerim un 25 griezējam. Dizaineri un griezēji varētu būt jebkurš cilvēks, kurš tādā veidā vēlas piepelnīt. Tad ja kāds dizaineris saražo smuku dizainu, viņš var pārdod to savam īstam klientam un vēl ielādēt pie tevis mājas lapā, lai tādā veidā gūt papildus ienākumus. Tad atrodas kāds griezējs un piesakās sagraizīt šo dizainu (piemēram viens griezējs uztaisa joomlas template, kāds cits drupalam utt). Tādā veidā varētu satusēt griezējus un dizainerus.

Es jau atbalstu, bet izskatās, ka diez gan daudz darba jāiegulda un maza atdeve šeit Latvijā. Var jau pa visu pasauli, bet tur liela konkurence.

Link to comment
Share on other sites

Jā, aizmirsu piebilst, ka projekts, protams, ir globāls.

 

Par konkurenci - saprotami. Pat īpaši nemeklējot var atrast pāri par 10, 20, 50 un vairāk premium templates saitus ar dažādākajām cenām un piedāvājumiem. Taču, ielūkojoties dziļāk, ja cilvēks meklē mūsdienīgu, stilīgu, modernu, top-kvalitātes darbu, atbirst vismaz 90% no pretendentiem.

Paskatoties nopietnāk, paliek aptuveni 10 saiti, kas piedāvā top-kvalitātes produktus. Viens WordPresam, otrs drupalam, trešais joomlai u.t.t., devītais un desmitais - visam kam.

Meklējot ko specifisku, ne tikai modernu, bet arī kādai specifiskai nišai - pat nav ko izvēlēties! :)

 

Iespējams, mani kritēriji, pēc kuriem darbojas mana loģika, nav pareizi, bet cik spēju saprast - ja produkts ir kvalitatīvs, tad kaut kam tur ir jābūt.

 

---

 

Runājot par komūnu, kur dizaineri un programmeri iet roku rokā, domājams, ka tas drīzāk varētu būt atsevišķs projekts... lai gan, Tava doma ir diezgan interesanta.

Ir manīti dažādi designer<->programmer projekti online, bet šāds specifisks koncepts - nē. :) Interesanti.

 

---

 

Jautājumi/komentāri/sadarbības piedāvājumi - welcome! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu šiet man tā liekās būtu lielisks piemērs, no kā smelties idejas.

 

http://themeforest.net/

 

Kā arī šeit

 

http://flashden.net/

Link to comment
Share on other sites

Nav jau runa par vizuālās iedvesmas trūkumu tēmām, ja es pareizi sapratu Tavu komentāru. :)

Idejas UI risinajumiem ir pārpārēm.

Trūkst html/css/js kodēšanas un "html pārtransformācijas gatavā tēmā" izpildījuma. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...