Jump to content
php.lv forumi

Lietotāji ONLINE!


Kemito

Recommended Posts

servera pusē ar PHP kontrolējam konekciju[/url], kad konekcija pārtrūkst updeitojam info
Es teicu BEZ pastaviigas kontroles, lai izveidotu primitiivu users onlinee, nav pastaviigi jabuknjii serveris, pietiek ar laika limitu UN varbuut JS kas peec paris minuutem parlade lapu ( ja nenotiek nekaadas aktivitaates, shitais tiek praktizeets Inbox ... )
Link to comment
Share on other sites

Nu zin, tā jau būs parodija par online, es atveru citā tabā citu lapu un mani jau pēc brīža uzskata par offlinā aizgājušu, tad atvero atkal to tabu, kaut ko pasapaidu, atkal online, pēc brīža atkal offline, nu takā tādu muļķi mani tur raustītu.

 

Un ko nozīmē nav patstāvīgi jābukņī serveris. konekcijas uzturēšana nav nemaz tik rijīgs process, tāpat tas serveris ir ieslēgts, kāpēc neizmantot?

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Nu bet padomā pats.

PHP skripts izsaucas tika tad, kad kāds savā browserī atver tavu lapu un izsauc to.

1)Lietotājs A ieiet lapā, PHP uzstāda sesijas, izmaina DB A=online.

2)Lietotājs A aiztaisa browseri, PHP netiek izsaukts.

3)Lietotājs B skatās online un tur rāda A, kaut patiesībā viņš vairs nav online.

 

Tas, ka tu esi iestādījis sesijām beigu laiku neko nemaina, jo nav, kas izsauc skriptu, kurš varētu uzstādīt DB, ka A=offline, jo kad tu lasi tos, kas ir online, tu jau griezies pie DB, nevis pie sesiju menidžera.

 

Ja nopietni runā, tad pareizais risinājums ir likt laiku:

1)Lietotājs A atver kādu lapu, uzstādam last_action_time=unix_timestamp()

2)Cit lietotājs skatās online, rādam visus, kuriem last_action_time>unix_timestamp()-180

3)Neatkarīgi not tā vai lietotājs A būs atstāji lapu atvērtu vai aizvēris browseri, vai pazudis interneta savienojums, viņu rādīs onlainā 180 sekundes.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet padomā pats.

PHP skripts izsaucas tika tad, kad kāds savā browserī atver tavu lapu un izsauc to.

1)Lietotājs A ieiet lapā, PHP uzstāda sesijas, izmaina DB A=online.

2)Lietotājs A aiztaisa browseri, PHP netiek izsaukts.

3)Lietotājs B skatās online un tur rāda A, kaut patiesībā viņš vairs nav online.

 

Tas, ka tu esi iestādījis sesijām beigu laiku neko nemaina, jo nav, kas izsauc skriptu, kurš varētu uzstādīt DB, ka A=offline, jo kad tu lasi tos, kas ir online, tu jau griezies pie DB, nevis pie sesiju menidžera.

 

Ja nopietni runā, tad pareizais risinājums ir likt laiku:

1)Lietotājs A atver kādu lapu, uzstādam last_action_time=unix_timestamp()

2)Cit lietotājs skatās online, rādam visus, kuriem last_action_time>unix_timestamp()-180

3)Neatkarīgi not tā vai lietotājs A būs atstāji lapu atvērtu vai aizvēris browseri, vai pazudis interneta savienojums, viņu rādīs onlainā 180 sekundes.

 

Nu skaidra šī padarīšana! ;)

 

OFF - Kapēc visi jūtas tik gudri bet nespēj atbildēt uz manu jautājumu par +10 webanudiņas? par tiem gļukiem:

 

Šeit: http://php.lv/f/index.php?showtopic=13800

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Palasīju komentārus un man atausa atmiņā mans pirmais online scripts... :D Patiesība to pat nevar nosaukt par scriptu, bet kkāds gemaroids.. :D

Ietaisīju indexā funkciju kas apdeito laiku prieks "online = '0','1'" un cheko visus pārējos lietotāju timeleft, ja timeleft ir -60*30 , tad online=0... :D tādējādi reiķināju, ja tai projektā būtu aptuveni 10000 reģistrētu lietotāju, tad pārējot no lapas lapā, baig bremzētu visu projektu! :D

Tagad paša prieka pēc taisu līdzīgu projektu un kādas 15 min prātoju par to online scriptu, meklējos pa internetu un uzodu šo postu.. Kad pamaniju EdgaraK domu, nevarēju saprast, KĀPĒC man tas nebija ienācis prātā jau toreiz... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...