Jump to content
php.lv forumi

Paraadaamo rindinju skaits


rudzis

Recommended Posts

Man vajadziigs lai vienaa lapaa no *.txt failinja inkluudotu piem. piermaas 15 rindinjas t.i. starp /n (newline) simboliem. Der arii sarezgiitaaks skripts, lai dala pa lapaam, bet pietiks arii ar sho pashu...

 

un veel...

 

... kaa lai dabuu gatavu, ka infa txt failam pievienojas no augshas t.i. lai kursors buutu priekshaa, bet iepriekshheejaa informaacija netiktu aizstaata. Lai viss vienkaarshi kraajas no augsgala. Tad /n vajag likt saakumaa nevis aizmuguree???

Link to comment
Share on other sites

Man vajadziigs lai vienaa lapaa no *.txt failinja inkluudotu piem. piermaas 15 rindinjas t.i. starp /n (newline) simboliem. Der arii sarezgiitaaks skripts, lai dala pa lapaam, bet pietiks arii ar sho pashu...

<?php
$f = file('lala.txt');
for ($i=0;$i<=14;$i++) {
echo $f[$i].'<br>';
}
?>

 

... kaa lai dabuu gatavu, ka infa txt failam pievienojas no augshas t.i. lai kursors buutu priekshaa, bet iepriekshheejaa informaacija netiktu aizstaata. Lai viss vienkaarshi kraajas no augsgala. Tad /n vajag likt saakumaa nevis aizmuguree???

 

Raksti tāpat faila beigās, bet kad nolasi, tad apgriez otrādāk. Apskaties f-ju array_reverse(); :-)

Link to comment
Share on other sites

a) $lines=file($file);

echo '<ol><li>'.implode('</li><li>',$lines).'</li></ol>';

 

B) $fp=fopen($file,'r+');

fwrite($fp,"rindiņa\n");

 

'r+' Open for reading and writing; place the file pointer at the beginning of the file.

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Man vajadziigs lai vienaa lapaa no *.txt failinja inkluudotu piem. piermaas 15 rindinjas t.i. starp /n (newline) simboliem. Der arii sarezgiitaaks skripts, lai dala pa lapaam, bet pietiks arii ar sho pashu...

 

<? echo implode('<br/>',array_slice(file('fails.txt'),0,15)); ?>

 

Ja gribi lai teiksim nakoshajaa lapaa buutu nakoshaas 15 rindinjas 0 vietaa liec 14/ tad 28 utt.. proti ja $lapa ir nododamais parametrs tad var ja teiksim saakam ar 1

 

($lapa - 1) * 14

 

vai ja ar 0 lapu tad nevajag -1

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...