Jump to content
php.lv forumi

Kādu programmēšanas valodu izvēlēties


hackerman

Recommended Posts

Nevajag uztver tik personiski. Es saku, ka ir tā, ka daudzi nesaprot, ka programmerim ir jāstrādā daudz. Nu diemžēl. Ja tas ir hobija vai mācību projekts, tad cita lieta. Savādāk, ja tas ir maksas pasūtījums. Iesācēji pildot maksas pasūtījumus, kas nav ne tuvu adekvāti viņu zināšanu līmenim, grauj profesijas jau tā ne visai augsto prestižu. Vajag pamazām - sākumā var piedāvāt klientiem vizītkaršu mājaslapas: Par mums, Jaunumi, Kontaki. Vēlāk, kad būsi advancējies tā, ka varēs uztaisīt ļoti kvalitatīvi šādas mājaslapas, var pāriet pie nākamajiem līmeņiem, piemēram, vienkāršiem jaunumu portāliem utt...

Link to comment
Share on other sites

Nevajag uztver tik personiski. Es saku, ka ir tā, ka daudzi nesaprot, ka programmerim ir jāstrādā daudz. Nu diemžēl. Ja tas ir hobija vai mācību projekts, tad cita lieta. Savādāk, ja tas ir maksas pasūtījums. Iesācēji pildot maksas pasūtījumus, kas nav ne tuvu adekvāti viņu zināšanu līmenim, grauj profesijas jau tā ne visai augsto prestižu. Vajag pamazām - sākumā var piedāvāt klientiem vizītkaršu mājaslapas: Par mums, Jaunumi, Kontaki. Vēlāk, kad būsi advancējies tā, ka varēs uztaisīt ļoti kvalitatīvi šādas mājaslapas, var pāriet pie nākamajiem līmeņiem, piemēram, vienkāršiem jaunumu portāliem utt...

 

Tu esi atpalicis ,to jau māca skolā neatceros 10 vai 12 klasē! Pac nesen hostēju kādām 6 meitenēm.

Link to comment
Share on other sites

Wuu - ok, lai būtu, ka esmu "atpalicis". Tikai parādi man lūdzu, ko tās 10. klases "meitenes" ir uzprogrammējušas? "Install Joomla"?? Kamōn vecais, reti kura "meitene" pēc augstskolas prot normāli programmēt, tāpat arī puse "daiktu" atbirst, jo nemāk, nespēj, nevar. Es te runāju par programmēšanu, nevis "installēšanu".

 

codez - par to "instlallēšanu" tā ir atbilde arī tev. Arī, lai nokačātu jaunāko Opera, nevajag mācēt programmēt, nu un? Tie kas taisīja Opera, to acīmredzot māk un diezvai kāds šai forumā māk kaut 1/1000 daļu no tā ko šie zin.

Link to comment
Share on other sites

Katrā forumā ir savs trolis :D

258Troll_spray.jpg

Ko tu nuģi vēlies ar šo visu pateikt ka visiem ir jāslauka ielas un tikai tev ir lemts programmēt? Kas gribēs kvalitatīvu darbu ies pie profesionāliem ,kas gribēs lētāk un ka tik strādā ies pie kaimiņu Jāņa! Izej ārā paelpo svaigu gaisu!

Link to comment
Share on other sites

Ko tu nuģi vēlies ar šo visu pateikt ka visiem ir jāslauka ielas un tikai tev ir lemts programmēt? Kas gribēs kvalitatīvu darbu ies pie profesionāliem ,kas gribēs lētāk un ka tik strādā ies pie kaimiņu Jāņa! Izej ārā paelpo svaigu gaisu!

 

Atslābsti, tev nu tas acīmredzot toč nav lemts! Atsūti man savu labāko koda gabalu uz privāto messagu (lai nav publisks kauns) - novērtēšu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...