Jump to content
php.lv forumi

multilanguage site


nakedmika

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir jautājums sakarā ar mājaslapu valodu. Gribētu uzzināt, kā tiek konstruēta mājaslapa, lai varētu izvēlēties tās valodu?

Ja es gribu savu lapu piem 2 valodās (LV, EN), vai viss lapas saturs jāraksta abās valodās un ar include funkciju jāielādē to, kuru users izvēlējies? Man šis variants liekas neefektīvs, jo mājaslapas teksta daļa automātiski aizņems divreiz vairāk vietas.

Vai ir arī citi varianti?

piemēram:

if ($lang='lv'){
tulkot saturu uz LV
} else {
tulkot uz eng
}

Link to comment
Share on other sites

Ar google tulkotāju tikko iepazinos. Jāsaka strādā viņš diezgan attālināti no cilvēka tulkošanas kvalitātes. Būs vien jāraksta viss saturs abās valodās pašam un ar include() padošu atzipotu nepieciešamo valodu.

Paldies par idejām :)

Link to comment
Share on other sites

nakedmika--> tev tomer ar humora izjuutu pasvaki :(

Kaa jau Aleksejs mineja tad 1 mazinja bildiite var aiznjemt krietni vairaak kaa Plain teksts ... parekjini pats

Neliels *.gif baneriitis aiznjem vismaz 4Kb tas ir ~~ 4 tukstosi teksta simbolus .. neskjiet mazliet smiekliigi ??

Paliela izmera gramata aiznjems krietni mazaak nekaa 1Mb ... Un muusdienaas ekonomet uz HDD prieks teksta ir vienkarshi smiekliigi ...

---

*.ZIP gan labi saspiediis *.tex bet tas pastiprinati noslogos servera resursus RAM + Procesoru .. kas ir KRIETNI dargaki kaa HDD ( peidevam vai vispar Savaa dziivee spesi aizpildiit 1GB ( ap tuukstoti gramatu, jeb taadu videju biblioteku ) ar Plain tekstu --> rekjinot ievadi ar rokaam ...

-----------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...