Jump to content
php.lv forumi

Google Analytics refereri


Benvenuto

Recommended Posts

Vai kādam ir versija kāpēc Google Analytics refereru sadaļa ir tik nepilnīga? Ar to es domāju faktu, ka nav iespējams atrast precīzas ref. adreses. Piemēram, ja kāds ienācis manā lapā no foruma ar adresi:

 

www.forums.lv/phpBB/topiks.php?view=207258902

 

tad manā Analytics tas parādīsies vien kā:

 

forums.lv

 

Tas taču man neko nedod...

 

Varbūt es vienkārši neprotu atrast?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad uzspiežot uz to forums.lv tev netiek parādīta detalizēta informācija?

Es negribu skatīties uz referiem ar adresi forums.lv/?topic=10, forum.lv?topic=1234, ja piemēram esmu tur izvietojis bannerus :)

Link to comment
Share on other sites

Vai tad uzspiežot uz to forums.lv tev netiek parādīta detalizēta informācija?

Es negribu skatīties uz referiem ar adresi forums.lv/?topic=10, forum.lv?topic=1234, ja piemēram esmu tur izvietojis bannerus :)

Nu ne velna man tur neparādās. Nu par tiem banneriem tev taisnība, bet tad vismaz varēja izstrādāt iespēju Detalizēti/Nedetalizēti - pārslēgties starp diviem tādiem režīmiem.

 

Viņiem tur Google šancē vieni no spicākajiem prātiem, bet kaut kā bijis pajāt...

Link to comment
Share on other sites

Šo es ar neesmu sapratis. Vienīgais variants pašam ķert referrerus un pieglabāt kaut kur aizkrāsnē.

 

Nujā, bet slinkums un līkrocība, saproti. Liekas jau - ja Google Analytics, tad labākais tirgū, bet šetev - anukatu rakstipats!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...